reklama
reklama

Woda wylała z nowego stawu, wdarła się też do szkoły [FOTO]

Na sygnale, Wiadomości, 05.08.2021 21:50,
Strażacy usuwają skutki ulewy.
Woda wylała z nowego stawu, wdarła się też do szkoły [FOTO]
W czwartek od godzin wieczornych w całym regionie strażacy podjęli już kilkadziesiąt interwencji związanych z usuwaniem skutków intensywnych opadów deszczu. Kilka z nich dotyczy gminy Andrychów - w Sułkowicach, Zagórniku, Roczynach i w Andrychowie.

W Andrychowie woda wylała się z odbudowywanego od kilku miesięcy Stawu Anteckiego przy ulicy Dąbrowskiego, zalała posesję i boisko. Woda wdarła się także do piwnicy SP 5.

Trwa akcja strażaków i służb miejskich.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 06.08.2021 13:16

Brawo wójt Żak! Z cyklu "Dla wójtów" cytat numer 2: "Art. 29. [Zakaz zmiany stanu wody i odprowadzania wody] 1. Właściciel gruntu, o ile przepisy ustawy nie stanowią inaczej, nie może: 1) zmieniać stanu wody na gruncie, a zwłaszcza kierunku odpływu znajdującej się na jego gruncie wody opadowej, ani kierunku odpływu ze źródeł - ze szkodą dla gruntów sąsiednich; 2) odprowadzać wód oraz ścieków na grunty sąsiednie. 2. Na właścicielu gruntu ciąży obowiązek usunięcia przeszkód oraz zmian w odpływie wody, powstałych na jego gruncie wskutek przypadku lub działania osób trzecich, ze szkodą dla gruntów sąsiednich. 3. Jeżeli spowodowane przez właściciela gruntu zmiany stanu wody na gruncie szkodliwie wpływają na grunty sąsiednie, wójt, burmistrz lub prezydent miasta może, w drodze decyzji, nakazać właścicielowi gruntu przywrócenie stanu poprzedniego lub wykonanie urządzeń zapobiegających szkodom."

VADER, 05.08.2021 23:27

No tak natura wraca na swoje !!!

hebes1125, 05.08.2021 22:42

Niebywałe!!! A pisałem zostawcie w spokoju Pańską Górę. Brawo!!! Nie trzeba było długo czekać. Kolejna wpadka Boba budowniczego!!! Zemsta natury....