Sensacja w siatkarskim sparingu

Sport, Wiadomości, 29.12.2014 09:30, a

Spotkanie pomiędzy pierwszoligowcem a drugoligowcem zakończone sensacyjnym zwycięstwem tego drugiego.

Spotkanie pomiędzy pierwszoligowcem a drugoligowcem zakończone sensacyjnym tego drugiego.
W niedzielę, 28 grudnia, w środku przerwy świąteczno-noworocznej w Andrychowie rozegrany został towarzyski mecz pomiędzy występującymi w II lidze siatkarzami MKS Andrychów a pierwszoligowym Kęczaninem Kęty.
Andrychowianie są ostatnio na fali. Wygrywają mecz za meczem i są obecnie wiceliderem w II lidze. Kęczanie – przeciwnie. W I lidze przegrywali ostatnio spotkań i zajmują obecnie 8 miejsce w I lidze.
Mecz zakończył się niespodziewanym zwycięstwem MKS Andrychów 3-1. to był oczywiście tylko sparing, obie drużyny zagrały w zmienionych składach, ale z pewnością pozwala wyciągnąć trenerem pewne wnioski.
Obie drużyny wznowioną sezon dopiero 10 stycznia.

W niedzielę, 28 grudnia, w środku przerwy świąteczno-noworocznej, w Andrychowie rozegrany został towarzyski mecz pomiędzy występującymi w II lidze siatkarzami MKS Andrychów a pierwszoligowym Kęczaninem Kęty.

Andrychowianie są ostatnio na fali. Wygrywają mecz za meczem i są obecnie wiceliderem w II lidze. Kęczanie – przeciwnie. W I lidze przegrali ostatnio sporo spotkań i zajmują obecnie 8 miejsce w I lidze.

Mecz zakończył się niespodziewanym zwycięstwem MKS Andrychów 3-1. To był oczywiście tylko sparing, obie drużyny zagrały w zmienionych składach, ale z pewnością wynik pozwala wyciągnąć trenerom pewne wnioski...