reklama
reklama

Rewolucja na stadionie w Wieprzu

Sport, Wiadomości, 13.07.2021 14:08,
Wszystkie prace wykonane zostaną jeszcze w tym roku.
Rewolucja na stadionie w Wieprzu
Jak informuje Urząd Gminy w Wieprzu, kompleks sportowy w Wieprzu wykorzystywany przez LKS „Orzeł” Wieprz, w 2021 roku poddany zostanie gruntowym zmianom.

- Wszystko to za sprawą projektu przygotowanego przez Urząd Gminy w Wieprzu, który uzyskał aprobatę Sejmiku Województwa Małopolskiego. Uchwałą podjętą w dniu 21 czerwca 2021 r. Sejmik Województwa przyznał dla Gminy Wieprz dotację w kwocie 117.880,00 zł. z przeznaczeniem na roboty i zakupy przy obiekcie sportowym. Pozyskane wsparcie pozwoli na wykonanie ogrodzenia panelowego wokół całego obiektu (ok. 673 mb wraz z bramami i furtkami). Jest to niezwykle ważne, ponieważ zespół boisk jest dużym obiektem o pow. ok 2,5 ha. Ze względu na brak ogrodzenia wstęp na jego teren możliwy jest z wielu stron, przez co nadzór nad nim i nad bezpieczeństwem użytkowników jest mocno utrudniony. Budowa ogrodzenia panelowego z odpowiednią liczbą wejść i wyjść pozwoli uczynić obiekt bezpiecznym dla najmłodszych jego użytkowników - informuje UG Wieprz.

Dodatkowo w ramach zadania wykonane zostanie nowe małe, trawiaste boisko treningowe przy którym zamontowane zostanie oświetlenie LED. Kompleks boisk w Wieprzu z uwagi na dużą liczbę zawodników, grup nieformalnych, które z niego korzystają jest mocno obłożony. Nie wszyscy chętni mogą więc z niego skorzystać.

W ramach projektu planuje się także dokonać montażu na istniejącym boisku trawiastym nowych bramek piłkarskich oraz wiat stadionowych dla zawodników. Realizacja zadania zakończona zostanie do końca 2021 r.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama