reklama
reklama

Ranking basenów z kartą Multisport. Gdzie najlepsze warunki?

Sport, Wiadomości, 01.03.2021 15:45, DK
Jak wygląda sytuacja z kartą Multisport w basenach w Andrychowie, Kętach czy Wadowicach?
Ranking basenów z kartą Multisport. Gdzie najlepsze warunki?

Jeżeli korzystacie z karty Multisport w Andrychowie możecie korzystać z basenu „ile wlezie”. Jednak nie możecie przekroczyć 1 godziny jednorazowo. Przed upływem 70 minuty wystarczy pójść do kasy i wymienić zegarek. I znowu można pływać kolejną godzinę. To naprawdę opłacalne zwłaszcza, że jedna godzina na andrychowskim basenie bez ulg kosztuje 10 zł. A sauna 15 zł za pół godziny.

A jak wygląda ranking basenów krytych w regionie? Najgorzej wypadają Wadowice...

W rankingu braliśmy pod uwagę opcje dla karty Multisport PLUS, dodatkowe usługi oraz ceny.

Wadowice: 67 minut - tylko basen (z kartą Multisport). Cena 9,60 PLN za godzinę (sauna 12 PLN za 30 minut). Nawet posiadając kartę Multisport PLUS, jesteśmy traktowani jak użytkownik karty Multisport Classic co oznacza jedynie jednorazowe wejście na pływalnię.

Andrychów: 70 minut basen lub 30 min sauna (z kartą Multisport) - po 60 minutach od zakończonej wybranej sesji można wejść ponownie. Cena 10 PLN za godzinę (sauna 15 PLN za 30 minut)

Kęty: 90 min basenu lub 70 min basen i 30 min sauna lub Aqua aerobik 70 min lub Grota solna 45 min (z kartą Multisport) po zakończonej sesji wychodzimy i już po minucie możemy znów wejść na basen. Cena 9 PLN za 70 minut (sauna 10 PLN za 35 minut).

Kęty prowadzą w rankingu z na dużą ilość atrakcji oraz najniższą cenę za godzinę.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 06.03.2021 08:03

RADNY RADY MIEJSKIEJ w ANDRYCHOWIE Wiesław Mikołajek (...) Wstyd to jest że POLSKA ma takie tęczowe ścierwo w UE i to jest gorszące zabierz Swojego geja i wypad nic tu po Was darmozjady i nieroby (...)

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama