Pierwsza porażka w nowym sezonie

Sport, Wiadomości, 18.08.2010 21:30, (red)
W drugiej kolejce III ligi piłkarze Beskidu Andrychów przegrali w Wieliczce z Górnikiem 2-3 (0-1).

To był rewanż za ostatni mecz poprzedniego sezonu. Beskid wygrał wtedy 3-1 i zapewnił sobie utrzymanie w III lidze. Górnik oficjalnie spadł wówczas z III ligi, ale z powodu zmian w regulaminie rozgrywek mimo wszystko zapewnił sobie w niej utrzymanie.

W środę (18.08) piłkarze Górnika prowadzili już 3-0. W końcówce gole dla Beskidu strzelili P. Chowaniec w 81 minucie i K. Karcz w 88 minucie.

Beskid:  Syty (Felsch) - Panek, Kmieć (J. Adamus), Kliber, Kaczmarczyk, Chowaniec, Cecuga, Karcz, Knapik, Czarnik, Fryś (Siwek).