reklama
reklama

Otwarte treningi biegowe w Andrychowie dla każdego

Sport, Wiadomości, 07.03.2024 09:30,
Pierwsze spotkanie już dziś.
Otwarte treningi biegowe w Andrychowie dla każdego

Miejski Ośrodek Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie zaprasza na cotygodniowe treningi dla początkujących i zaawansowanych biegaczy. W każdy czwartek o godzinie 17:30.

Miejsce treningu: bieżnia KS Beskid, tereny Pańskiej Góry oraz Stawu Anteckiego

Treningi poprowadzi Izabella Zielińska– trener z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem – zarówno trenerskim, jak i zawodniczym. Na swoim koncie ma wiele zwycięstw w biegach przełajowych oraz biegach ulicznych/górskich na dystansach od 5000 m do maratonu.

Treningi biegowe w grupie mają niesamowitą moc. Motywują, zarażają pasją i wspierają w dążeniu do celu. Nie będzie lepszej okazji aby zacząć biegać!

Udział w treningu możliwy jest po zapoznaniu się z treścią Regulaminu Otwartych Treningów Biegowych oraz złożeniu deklaracji uczestnictwa. Wypełnioną deklarację należy złożyć u Instruktora przed pierwszym treningiem.


Regulamin_Otwartych_Treningów_Biegowych_w_Andrychowie

Deklaracja.pdf

źródło: MOSKiT

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

czas na zmianę, 09.03.2024 11:04

Beata Smolec jest niezwykle zaangażowaną i empatyczną osobą, która zawsze słucha potrzeb mieszkańców naszej społeczności. Jej doświadczenie w pracy społecznej oraz zdolność do budowania mostów pomiędzy różnymi grupami społecznymi sprawiają, że jest idealną kandydatką na stanowisko Burmistrza. Jej szczerość i determinacja w dążeniu do rozwoju naszego miasta napawa mnie pewnością, że pod jej przywództwem nasza społeczność będzie rozwijać się w sposób zrównoważony i korzystny dla wszystkich mieszkańców. TAK dla Beaty Smolec !

Archanioł Michał, 07.03.2024 11:03

Hej red popraw zajawkę na NIE DLA KAŻDEGO i będzie zgodne z prawdą.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama