reklama
reklama

OTWARCIE IFITT WADOWICE - 3.04 (NIEDZIELA)

Sport, Wiadomości, 30.03.2022 13:22, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Już w niedzielę 3 kwietnia, punktualnie o godzinie 8:00 otwarcie wyjątkowego Klubu Fitness iFitt w WADOWICACH przy ulicy dr. Putka 7 (Galeria JAN)!!
OTWARCIE IFITT WADOWICE - 3.04 (NIEDZIELA)
Klub Fitness iFitt Wadowice powstaje z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Zadbamy o najmniejszy szczegół i pomożemy Ci w sposób świadomy wpłynąć na jakość
Twojego życia . Dlatego już wkrótce oddamy w Twoje ręce luksusowe miejsce , które pomoże Ci odreagować codzienny stres w komfortowych warunkach i dzięki pełnym profesjonalizmu i pasji ludziom zadba o Twoją sylwetkę i kondycję fizyczną.

W nowym Klubie Fitness iFitt Wadowice zaprojektowanym przez HomeKoncept znajdziesz maszyny topowych marek: Life Fitness ®, Hammer Strenght®, Miha Bodytec oraz Tiguar.

Miłośnicy zajęć grupowych będą mogli skorzystać z szerokiej oferty zajęć fitness. Akceptowane będą także karty MultiSport, Fit Profit oraz pakiety OK System.

W dniu otwarcia wstęp do klubu jest bezpłatny. Nie zabraknie również atrakcji, takich jak darmowe treningi personalne, konsultacje żywieniowe, degustacje i wiele innych.

Już dziś zaplanuj wizytę w nowym Klubie Fitness iFitt Wadowice. Czekamy na Ciebie. iFitt to Twoje miejsce. Przyłącz się do wyjątkowej społeczności, otocz się ludźmi z pasją. Powierz im swoje cele dla Twojego komfortu i postępu widocznego każdego dnia.

Na powierzchni ponad 700m2 znajdą się:

• Duża sala fitness, na której będą odbywały się zajęcia grupowe.

• Strefa cardio wyposażona w sprzęt światowej klasy marki Life Fitness. Sprzęty zostały zaprojektowane specjalnie pod iFitt Klub Fitness Wadowice, tak, aby wykorzystać jak najlepiej ich potencjał. Bieżnie, rowerki, orbitreki, eliptyki wyposażone są w duże ekrany dotykowe, umożliwiające sprawną zmianę parametrów, posiadają możliwość oglądania filmów na Netflix oraz YouTube w jakości HD. Każda maszyna ma również możliwość korzystania z wirtualnych map, dzięki czemu możesz biegać po różnych częściach świata.

• Strefę wolnych obciążeń, strefę maszyn typu „plate load” (półwolnych), strefę maszyn stosownych (izotonicznych). Każda z tych stref została wyposażona w nowe maszyny marek takich jak Hammer Strenght® oraz Life Fitness®, są to marki istniejące na rynku od ponad 25 lat i są to najbardziej profesjonalne marki na świecie. Konstrukcja maszyn inspirowana jest biomechaniką- czyli maszyny poruszają się w taki sam sposób jak ciało człowieka. Sprzęt jest niezwykle profesjonalny i sprosta oczekiwaniom każdego, nawet zawodowych sportowców takich jak np. zawodnicy NBA.

• Klub Fitness iFitt Wadowice został również przygotowany z myślą o kobietach, które będą miały możliwość korzystać z maszyn oraz sprzętów nastawionych typowo na zgrabną kobiecą sylwetkę.

• Strefę funkcjonalną, na której znajdziesz każdego rodzaju kettelball, piłki lekarskie, skrzynie, maty, liny, kółka gimnastyczne.


• Strefę CrossFit– tutaj znajdziesz dużą konstrukcje CrossFit, platformę do trójboju , sztangi oraz wszystkie akcesoria potrzebne do wykonywania tego typu treningu.

• PROFESJONALNĄ SALĘ TRENINGU EMS, która jest wyposażona w najlepszą na świecie markę tworzącą tego typu sprzęt MihaBodytec®. Sprzęty tej marki są również sprzętami medycznymi, dzięki czemu cieszą się popularnością wśród światowej klasy gwiazd na całym świecie. Jest to sprzęt najwyższej półki. Treningi EMS w iFitt poprowadzą międzynarodowi trenerzy z szkoleniami Glucker Kolleg®. iFitt posiada możliwość skorzystania z EMS w parach! Zobacz czym jest indywidualny trening EMS klikając w: link.

• Strefę relaksu,

• Fit Bar,

• Pięknie zaprojektowane szatnie damską i męską.

Klub Fitness iFitt Wadowice
Ul. Dr Putka 7 (I piętro)
666 867 396

Klub Fitness iFitt Andrychów
Ul. Krakowska 50
696 458 161

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama