reklama

OTWARCIE IFITT WADOWICE - 3.04 (NIEDZIELA)

Sport, Wiadomości, 30.03.2022 13:22, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Już w niedzielę 3 kwietnia, punktualnie o godzinie 8:00 otwarcie wyjątkowego Klubu Fitness iFitt w WADOWICACH przy ulicy dr. Putka 7 (Galeria JAN)!!
OTWARCIE IFITT WADOWICE - 3.04 (NIEDZIELA)
Klub Fitness iFitt Wadowice powstaje z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Zadbamy o najmniejszy szczegół i pomożemy Ci w sposób świadomy wpłynąć na jakość
Twojego życia . Dlatego już wkrótce oddamy w Twoje ręce luksusowe miejsce , które pomoże Ci odreagować codzienny stres w komfortowych warunkach i dzięki pełnym profesjonalizmu i pasji ludziom zadba o Twoją sylwetkę i kondycję fizyczną.

W nowym Klubie Fitness iFitt Wadowice zaprojektowanym przez HomeKoncept znajdziesz maszyny topowych marek: Life Fitness ®, Hammer Strenght®, Miha Bodytec oraz Tiguar.

Miłośnicy zajęć grupowych będą mogli skorzystać z szerokiej oferty zajęć fitness. Akceptowane będą także karty MultiSport, Fit Profit oraz pakiety OK System.

W dniu otwarcia wstęp do klubu jest bezpłatny. Nie zabraknie również atrakcji, takich jak darmowe treningi personalne, konsultacje żywieniowe, degustacje i wiele innych.

Już dziś zaplanuj wizytę w nowym Klubie Fitness iFitt Wadowice. Czekamy na Ciebie. iFitt to Twoje miejsce. Przyłącz się do wyjątkowej społeczności, otocz się ludźmi z pasją. Powierz im swoje cele dla Twojego komfortu i postępu widocznego każdego dnia.

Na powierzchni ponad 700m2 znajdą się:

• Duża sala fitness, na której będą odbywały się zajęcia grupowe.

• Strefa cardio wyposażona w sprzęt światowej klasy marki Life Fitness. Sprzęty zostały zaprojektowane specjalnie pod iFitt Klub Fitness Wadowice, tak, aby wykorzystać jak najlepiej ich potencjał. Bieżnie, rowerki, orbitreki, eliptyki wyposażone są w duże ekrany dotykowe, umożliwiające sprawną zmianę parametrów, posiadają możliwość oglądania filmów na Netflix oraz YouTube w jakości HD. Każda maszyna ma również możliwość korzystania z wirtualnych map, dzięki czemu możesz biegać po różnych częściach świata.

• Strefę wolnych obciążeń, strefę maszyn typu „plate load” (półwolnych), strefę maszyn stosownych (izotonicznych). Każda z tych stref została wyposażona w nowe maszyny marek takich jak Hammer Strenght® oraz Life Fitness®, są to marki istniejące na rynku od ponad 25 lat i są to najbardziej profesjonalne marki na świecie. Konstrukcja maszyn inspirowana jest biomechaniką- czyli maszyny poruszają się w taki sam sposób jak ciało człowieka. Sprzęt jest niezwykle profesjonalny i sprosta oczekiwaniom każdego, nawet zawodowych sportowców takich jak np. zawodnicy NBA.

• Klub Fitness iFitt Wadowice został również przygotowany z myślą o kobietach, które będą miały możliwość korzystać z maszyn oraz sprzętów nastawionych typowo na zgrabną kobiecą sylwetkę.

• Strefę funkcjonalną, na której znajdziesz każdego rodzaju kettelball, piłki lekarskie, skrzynie, maty, liny, kółka gimnastyczne.


• Strefę CrossFit– tutaj znajdziesz dużą konstrukcje CrossFit, platformę do trójboju , sztangi oraz wszystkie akcesoria potrzebne do wykonywania tego typu treningu.

• PROFESJONALNĄ SALĘ TRENINGU EMS, która jest wyposażona w najlepszą na świecie markę tworzącą tego typu sprzęt MihaBodytec®. Sprzęty tej marki są również sprzętami medycznymi, dzięki czemu cieszą się popularnością wśród światowej klasy gwiazd na całym świecie. Jest to sprzęt najwyższej półki. Treningi EMS w iFitt poprowadzą międzynarodowi trenerzy z szkoleniami Glucker Kolleg®. iFitt posiada możliwość skorzystania z EMS w parach! Zobacz czym jest indywidualny trening EMS klikając w: link.

• Strefę relaksu,

• Fit Bar,

• Pięknie zaprojektowane szatnie damską i męską.

Klub Fitness iFitt Wadowice
Ul. Dr Putka 7 (I piętro)
666 867 396

Klub Fitness iFitt Andrychów
Ul. Krakowska 50
696 458 161

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama