reklama
reklama

Orkiestra ciągle gra. Można wylicytować naukę driftu z instruktorem z Andrychowa

Sport, Wiadomości, 02.02.2023 16:15,
Orkiestra ciągle gra. Można wylicytować naukę driftu z instruktorem z Andrychowa
31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 29 stycznia. Są już pierwsze podsumowania - sztab WOŚP w Andrychowie zebrał rekordową kwotę spośród wszystkich dotychczasowych akcji - 149.318,71 zł.

31. finał nie jest jednak jeszcze zakończony. Cały czas trwają niektóre licytacje, wśród nich te wystawione przez Franka Dubaniowskiego z Andrychowa, profesjonalnego instruktora nauki jazdy.

Przedmiotem licytacji jest nauka driftu w przygotowanym samochodzie marki bmw, w bezpiecznych warunkach bez żadnych dodatkowych kosztów wraz z instruktorem. Nauka obejmuje 1-godzinną jazdę, opony i paliwo zużyte w trakcie szkolenia jak i wynajem bezpiecznego terenu.

Miłośników motoryzacji (i nie tylko) zachęcamy to udziału w licytacjach:
Pieniądze z licytacji zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego, który pozwala przyspieszyć diagnostykę zakażeń m.in. sepsą.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama