reklama

Orkiestra ciągle gra. Można wylicytować naukę driftu z instruktorem z Andrychowa

, Sport, Wiadomości, 02.02.2023 16:15,
Orkiestra ciągle gra. Można wylicytować naukę driftu z instruktorem z Andrychowa
31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 29 stycznia. Są już pierwsze podsumowania - sztab WOŚP w Andrychowie zebrał rekordową kwotę spośród wszystkich dotychczasowych akcji - 149.318,71 zł.

31. finał nie jest jednak jeszcze zakończony. Cały czas trwają niektóre licytacje, wśród nich te wystawione przez Franka Dubaniowskiego z Andrychowa, profesjonalnego instruktora nauki jazdy.

Przedmiotem licytacji jest nauka driftu w przygotowanym samochodzie marki bmw, w bezpiecznych warunkach bez żadnych dodatkowych kosztów wraz z instruktorem. Nauka obejmuje 1-godzinną jazdę, opony i paliwo zużyte w trakcie szkolenia jak i wynajem bezpiecznego terenu.

Miłośników motoryzacji (i nie tylko) zachęcamy to udziału w licytacjach:
Pieniądze z licytacji zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego, który pozwala przyspieszyć diagnostykę zakażeń m.in. sepsą.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama