reklama
reklama

Nowy cennik Basenu Kąpielowego w Andrychowie

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 11.08.2021 18:15,
Już od czwartku nowy cennik na basenie odkrytym w Andrychowie.
Nowy cennik Basenu Kąpielowego w Andrychowie

Prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Andrychowie Zbigniew Bizoń postanowił obniżyć o ponad połowę ceny biletów wstępu na Basen Kąpielowy. Nowe ceny obowiązują od czwartku (12.08).

- Stwierdziłem, że skoro pogoda dopisuje a do końca wakacji zostało niespełna 3 tygodnie, podarujemy dzieciakom taki swego rodzaju prezent. Obniżyliśmy o ponad połowę ceny biletów aby zachęcić dzieci i rodziców do wypoczynku na obiekcie - mówi Zbigniew Bizoń.

- Dzieciaki zdecydowanie za dużo czasu spędzają przed komputerem. W ten sposób chcemy zachęcić najmłodszych aby zabierali rodziców i aktywnie spędzali czas na basenie kąpielowym w Andrychowie - dodaje.Cennik obowiązuje od 12 sierpnia.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rrror, 12.08.2021 09:53

Piedzielą że jeszcze 3 tygodnie wakacji.... Basen powinien być otwarty tak długo jak się da. Stary potrafił być czynny nawet do października jeśli było słońce a otwierali go już nawet w maju jak tylko było ciepło na tyle żeby go używać. Januszem biznesu jest ten debil co zamyka basen gdy spokojnie mógłby jeszcze funkcjonować.

Zakolog, 12.08.2021 09:05

Żakokształtne geniusze andrychowskiego biznesu. Już nie ma sensu powtarzać wybitnych osiągnięć tego gatunku, ponieważ, wszystko o strefie osuwiskowej, serwisowanych autobusach, elektrociepłowni, rewitalizacji „Pańskiej Góry” bez „Pańskiej Góry” zostało tu napisane. I gdy już wydawało się, że nie pozostało już nic do spieprzenia, ukazał się prezes Bizoń, który załatwił andrychowski basen, jeden z najpiękniejszych obiektów sportowo rekreacyjnych w regionie na cacy. Przez ponad półtora miesiąca mieszkańcy dawali wyraźne ostrzeżenie panu Zbysiowi, iż ceny biletów wstępu są na poziomie nagród dla urzędników miejskich z rozdania naszego króla Midasa, i są nieakceptowalne. Na basenie oprócz znudzonych pracowników można było dostrzec jedynie pojedynczych użytkowników. Gdy stało się jasne, że andrychowscy podatnicy będą musieli pokryć brak tegorocznych wpływów z biletów wstępu, nasz Tomusiowy pomazaniec, wzniósł się na wyżyny społecznej empatii i ogłosił częściową abolicję dla andrychowskich dzieci i młodzieży. Brawo !

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama