reklama
reklama

Kolejny medal Kęczanina Kęty

Sport, Wiadomości, 08.03.2021 09:05, INFORMACJA PRASOWA
Sporym sukcesem, tak sportowym jak i organizacyjnym, zakończyły się zorganizowane przez UMKS Kęczanin finały Mistrzostw Małopolski Młodzików w piłce siatkowej. W weekendowej imprezie wzięło udział 7 najlepszych zespołów w województwie reprezentujących Kraków, Nowy Sącz, Gorlice, Andrychów i Kęty.
Kolejny medal Kęczanina Kęty

W rywalizacji sportowej najlepszą drużyną okazali się młodzi siatkarze z Nowego Sącza, który uważani byli od początku za głównego faworyta do złota. W całym sezonie ekipa znad Dunajca nie przegrała w końcu ani jednego seta, wygrywając 52. W meczu o awans do finału "górale" pokonali m.in. kęczan - również 2:0.

W ostatnim meczu turnieju kęczanie – podopieczni trenera Pawła Puchały – udowodnili jednak wyższość nad zespołem Radwansport MDK Kraków, wygrywając 2:0. Zwycięstwo to dało młodym zawodnikom z Kęt brązowe medale i awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Po srebrze juniorów Kęczanina jest to drugi medal jaki zdobyli siatkarze UMKS w tegorocznych rozgrywkach wojewódzkich.

W ceremonii wręczenia nagród wzięli udział prezes Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej - Andrzej Lemek oraz wiceburmistrz Kęt - Rafał Ficoń.foto: Kęczanin

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama