reklama

Szymon z Roczyn zadebiutował w The Voice Kids 4 [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.03.2021 15:10, red
W piątkowym programie "The Voice Kids 4" w TVP2 wystąpił Szymon Nikiel z Roczyn.
Szymon z Roczyn zadebiutował w The Voice Kids 4 [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Szymon jest uczniem klasy 6b Zespołu Szkół Samorządowych w Roczynach. W piątek (5.03) pokazał, że posiada nie tylko wyjątkowy talent wokalny, ale przed ogólnopolską publicznością zaprezentował się również jako specjalista od kuchni, a konkretnie od robienia pizzy.

W programie wykonał utwór "Zabiorę cię właśnie tam", czym zachwycił jurorów. Trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Chłopaka z Roczyn zobaczymy w kolejnych odcinkach "The Voice Kids 4".

The Voice Kids 4 to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. To tutaj utalentowane wokalnie dzieci próbują zachwycić jurorów i publiczność, by spełnić marzenie o zostaniu najlepszym głosem w Polsce.

Zobaczce występ Szymona.


Kto dziś swoim głosem obróci wszystkie fotele❓???????? Bądźcie z nami, oglądajcie i komentujcie na bieżąco ✍️ ????????‍♀️????????‍♂️ Trwa...

Opublikowany przez The Voice Kids TVP Piątek, 5 marca 2021
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 06.03.2021 07:16

Ludzie się nudzą przez pandemie to mają czas na szlifowanie talentów, nie dawno też jakaś mała dziewczynka wygrała w nartach i chyba też z Roczyn.