reklama

Jest przetarg na remont trybuny, budynek klubowy na razie poczeka

, Sport, Gospodarka, Wiadomości, 22.02.2021 17:35, DK
W poniedziałek (22.02) władze gminy Kęty ogłosiły przetarg na przebudowę budynku trybuny sportowej na stadionie Hejnału Kęty.
Jest przetarg na remont trybuny, budynek klubowy na razie poczeka

Zadanie na stadionie przy ulicy Sobieskiego w Kętach obejmuje:

- wymianę drewnianej konstrukcji trybuny na konstrukcję żelbetową,
- wymianę zniszczonej konstrukcji dachu wraz z wykonaniem nowego pokrycia,
- wykonanie nowego ogrodzenia,
- budowę ciągów pieszych i drogi pożarowej,
- wykonanie nowej instalacji wodociągowej, hydrantowej, elektrycznej,
- wymianę kanalizacji deszczowej,
- remont bramy głównej.

Wykonawcy mogą składać oferty do 9 marca 2021r. do godz. 11:30 za pośrednictwem platformy elektronicznej. Termin wykonania robót wynosi do 110 dni od podpisania umowy.

Co z budynkiem przylegającym do boiska? Wypadające szyby z okien, rozpadające się drzwi, odlatujący tynk, wilgoć... Zawodnicy marzną w szatni klubu, w której w okresie zimowym temperatura nie jest wyższa niż kilka stopni. O prysznicu można zapomnieć.

Zarząd i działacze klubu robią co mogą aby obiekt nabrał choć odrobinę dawnego blasku. Własnymi środkami i siłami starają się remontować na bieżąco. To jednak kropla w morzu potrzeb.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

sowa, 22.02.2021 19:56

Czyli wg.zapowiedzi,"Szeryf" z zastępcami wrócił do gry.Nie ma co,prawdziwe "Wejście smoka". Kasa do wydania,a podatki co roku w górę.

z Kęt, 22.02.2021 19:05

Trzynastkę w Rynku wyremontowano, choć istnieje duże prawdopodobieństwo, że w tym roku z powodu pandemii będzie pustostanem. A teraz trybunę, choć ze względu na tą samą pandemię, mecze Hejnału prawdopodobnie będą rozgrywane przy pustej widowni. Na koniec ! Nie trzeba mieć doktoratu, żeby ze zdjęć wywnioskować, że priorytetem powinien być tzw. budynek klubowy. A może takie przedsięwzięcie jest mało atrakcyjne wizerunkowo ;-)

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama