reklama
reklama

Formuła 1 w Polsce u nowego dostawcy. Kto będzie transmitował?

Sport, Wiadomości, 13.02.2023 13:58, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Formuła 1 w tym roku nie będzie już dostępna w Eleven Sports, tak jak w poprzednich latach. Prawa do transmisji "królewskiej" serii motorsportu przejęła bowiem platforma Viaplay. Co trzeba o tym wiedzieć?
Formuła 1 w Polsce u nowego dostawcy. Kto będzie transmitował?

Czym w ogóle jest Viaplay?

Viaplay to skandynawski serwis streamingowy, dostępny również w Polsce, oferujący filmy, seriale i programy telewizyjne. W jego ofercie znajdują się również transmisje sportowe, w tym wydarzenia z Formuły 1. Użytkownicy Viaplay w Polsce mają dostęp do różnorodnej rozrywki, w tym do najnowszych filmów i seriali, a także do archiwalnych treści. Serwis jest dostępny na różnych urządzeniach, w tym na komputerach, telewizorach, tabletach i smartfonach.

Viaplay oferuje transmisje na żywo i archiwalne materiały, a także dodatkowe treści, takie jak relacje z pit lane, komentarze ekspertów i statystyki. Viaplay jest dostępny zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych. Platforma oferuje tak wiele funkcjonalności, że nie sposób je ich wszystkich omówić skrótowo. Więcej o transmisjach F1 w Viaplay znajdziecie w serwisie motohigh.pl.

Transmisje Formuły 1 - co warto o nich wiedzieć?

Formuła 1 jest najwyższą kategorią globalnego sportu motorowego. Transmisje na żywo są dostępne na różnych platformach, takh jak telewizja, serwisy streamingowe, aplikacje na smartfony i tablet. Wiele krajów na świecie posiada swoje oficjalne stacje telewizyjne transmitujące wyścigi F1. To m.in. Sky Sports w Wielkiej Brytanii, czy NBC Sports w Stanach Zjednoczonych.

Serwisy streamingowe, takie jak F1 TV, pozwala na dostęp do transmisji na żywo i dodatkowych treści. To m.in. kamery wewnątrz samochodów czy wywiady z kierowcami i zespołami. Wiele krajów posiada również aplikacje na smartfony i tablety, pozwalające na śledzenie wyścigów na żywo i uzyskanie dostępu do statystyk i informacji.

Zazwyczaj oficjalne transmisje F1 są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, chyba że są one transmitowane przez publiczne stacje telewizyjne. Istnieją jednak również nieoficjalne strumienie dostępne na różnych platformach. Ich jakość i dostępność może być jednak niepewna i przede wszystkim niezgodna z prawem.

Ogólnie rzecz biorąc, dostępność transmisji F1 zależy od twojego kraju i dostawcy usług, dlatego najlepiej jest sprawdzić lokalne opcje, aby uzyskać najlepsze wrażenia z oglądania wyścigów F1.

Transmisje nie tylko w Viaplay

F1 TV to oficjalna platforma transmisji wideo i dostępu do treści związanych z Formułą 1. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do pełnej gamy materiałów, w tym relacji na żywo z wyścigów, pełnych wyścigów w archiwum, wywiadów i wiele więcej.

Oprócz transmisji wyścigów, F1 TV oferuje również specjalne programy, takie jak „F1 Show”, które analizują najważniejsze wydarzenia sezonu i zapewniają niezbędne informacje o zawodnikach, zespołach i technologiach. Użytkownicy mają też dostęp do treści premium. To m.in. bezpośrednie kamery i komentarze kierowców, co pozwala im pogłębić swoją wiedzę i zrozumienie Formuły 1.

F1 TV jest dostępne na wiele platform, w tym na komputery, tablety i smartfony. Platforma jest dostępna w wielu krajach na całym świecie i oferuje treści w językach lokalnych. Zarejestrowani użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do treści na wiele urządzeń i oglądać wyścigi w dowolnym miejscu i czasie.

W skrócie, F1 TV to oficjalna platforma transmisji i dostępu do treści związanych z Formułą 1. Oferuje ona użytkownikom pełny dostęp do transmisji wyścigów, programów specjalnych, treści premium i wiele więcej.


- ARTYKUŁ SPONSOROWANY -

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama