reklama
reklama

Czarny Groń wspiera uchodźców z Ukrainy

Sport, Wiadomości, 11.03.2022 12:53,
Specjalne akcje dla uchodźców z Ukrainy. Co przygotowano?
Czarny Groń wspiera uchodźców z Ukrainy
Ośrodek Czarny Groń w Rzykach k. Andrychowa zaprasza wszystkie dzieci, które w ostatnim czasie musiały uciekać przed wojną na Ukrainie na BEZPŁATNĄ zabawę na Polanie Pingwina.

- Sanek i śniegu na pewno dla nikogo nie zabraknie. Mamy nadzieję, że chwila zabawy pozwoli na odrobinę oderwania się od otaczającej rzeczywistości. Po sankach zapraszamy na rozgrzewającą, darmową herbatę do kawiarni przy Polanie Pingwina. Jeśli znacie rodziny, organizacje do których może i powinna trafić ta informacja to prosimy Was o jej przekazanie.
Możliwość darmowego korzystania z Polany Pingwina do końca sezonu zimowego.

W razie pytań prosimy o telefon:
+48 507 080 596
Od początku konfliktu staramy się pomagać uchodźcom w różny sposób, jednakże nie jest to powód i pora aby chwalić się tym w SM.
Uważamy, że jest to naszym wspólnym zadaniem i obowiązkiem.

- informuje Czarny Groń.
Dodatkowo zdecydowano, że wszystkie ośrodki działające pod szyldem Grupa Pingwina cały przychód z 19 marca przekażą na pomoc mieszkańcom Ukrainy, którzy szukają schronienia w Polsce.

"Jeździmy dla Ukrainy" to akcja, która zostanie przeprowadzona we wszystkich pięciu stacjach narciarskich Grupy Pingwina: w Rzykach koło Andrychowa, Kasinie Wielkiej, Krynicy Zdroju, Wiśle i Kurzętniku na Warmii i Mazurach.

- Podjęliśmy decyzję, że cały przychód ze wszystkich pięciu spółek Grupy zasili konto instytucji pomagającej uchodźcom z Ukrainy w Polsce - mówi Grzegorz Lenartowicz, rzecznik prasowy Grupy Pingwina. — Wielu naszych pracowników i gości to obywatele Ukrainy. Dlatego tym bardziej jesteśmy przekonani, że pomoc im to nasz obowiązek.

Pieniądze z każdego karnetu narciarskiego, z biletu na wieże widokowe czy kolej krzesełkową kupionych w sobotę 19 marca zostaną przekazane organizacji, która zajmuje się organizowaniem pomocy dla ukraińskich uchodźców.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama