reklama
reklama

Burmistrz będzie budował pumptruck. Dobry pomysł?

Sport, Wiadomości, 13.03.2021 17:30, PG, foto: archiwum
Jak twierdzi włodarz, pomysł ten zrodził się dzięki namowom kęckiej młodzieży.
Burmistrz będzie budował pumptruck. Dobry pomysł?

W piątek (12.03.) wieczorem na swoim profilu na facebooku burmistrz Ket Krzysztof Klęczar poinformował, że zamierza wybudować na terenie gminy pumptruck czyli taki tor przeszkód dla rowerzystów. Mogą z niego korzystać dzieci oraz dorośli.

-W sercu parku miejskiego, w sąsiedztwie osiedli i infrastruktury sportowej chcemy urządzić dla Was pumptruck, czyli mówiąc w skrócie tor przeszkód, głównie dla rowerzystów. Zgłaszaliście (szczególnie młodzi, za pośrednictwem social mediów), że tego w Kętach brakuje. Podjęliśmy więc starania, by pozyskać pieniądze z Lokalnej Grupy Działania, co pozwoli nam ten teren zagospodarować, tworząc kolejną w tym rejonie atrakcję .

Uprzedzając pytania, oczywiście górkę uformujemy tak, by w zimie nadal dało się zjeżdżać z niej na sankach. Ciekawy jestem Waszej opinii. Co sądzicie o takim pomyśle?- napisał burmistrz.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 14.03.2021 11:03

Dziwne priorytety, przy takim gminnym budżecie, ma Green Team ?! Jeżeli dobrze lokalizuję tą inwestycję, to miejsce parkingowe dla przyjezdnych korzystających z uroków naturalnej atrakcji, jaką jest rzeka Soła, będzie zlikwidowane. To byłby kolejny przykład, po zabetonowaniu kęckiego Rynku i po modernizacji kortów, jak decydenci na siłę próbują uszczęśliwiać kęczan swoimi betonowymi projektami. Druga sprawa. Inwestują miliony w obwodnicę chcąc uzyskać zwiększenie jej przepustowości. A później wysuwają projekt , żeby w pobliżu zaadaptować teren dla czynnego wypoczynku. Aż się boję, że w centrum rynku powstanie uzdrowiskowy azyl, w postaci tężni ;-)

ƅarte, 13.03.2021 19:12

Dobry pomysł to np. budowa ronda na Sobieskiego/Partyzantów/Kolbe a nie jakiś pumptruck.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama