reklama
reklama

Aż sześć nowych siłowni plenerowych w gminie

Sport, Wiadomości, 28.05.2021 10:50, PG, foto: pixabay
Mają być gotowe do końca czerwca.
Aż sześć nowych siłowni plenerowych w gminie

Do końca czerwca mają być gotowe siłownie plenerowe w gminie Wieprz. Będzie ich aż 6. Gdzie się znajdą? W miejscowościach: Nidek, Frydrychowice, Wieprz (dwie lokalizacje), Gierałtowiczki i Gierałtowice, na działkach gminnych:

1) Nidek, działka nr 180/1;

2) Frydrychowice, działka nr 2100/32;

3) Wieprz, działki nr 1446/3 i 1510/6;

4) Wieprz, działka nr 899/17;

5) Gierałtowiczki, działka nr 108/4;

6) Gierałtowice, działka nr 895/3;

Siłownie będą składały się ze stanowisk dwu lub trzyelementowych połączonych wspólnym pylonem. Dodatkowo przy każdym stanowisku znajdować się będzie ławka, kosz na śmieci oraz tablica informacyjna wraz z regulaminem korzystania z urządzeń.

W miejscowości Gierałtowice, Gierałtowiczki, Nidek i w jednej lokalizacji w Wieprzu zaplanowano wykonanie siłowni trzystanowiskowej, w skład której będą wchodzą: wioślarz, rowerek i prasa nożna. W miejscowości Frydrychowice oraz w jednej z lokalizacji w Wieprzu będą wykonane siłownie dwustanowiskowe składające się z wioślarza i orbitreka oraz z biegacza i jeźdźca.

Inwestycję za 52 tys. zł brutto wykonuje firma Fit Park z Torunia. Siłownie mają być gotowe do końca czerwca tego roku.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama