reklama
reklama

Tomasz Żak zaśpiewał w Miejskim Domu Kultury

Polityka, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 01.02.2024 12:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
W Internecie już pojawiają się komentarze.
Tomasz Żak zaśpiewał w Miejskim Domu Kultury

Przed wyborami samorządowymi (7 kwietnia) lokalni politycy coraz aktywniejsi. Pokazują się tu i tam, niektórzy już prezentują swoje programy i postulaty.

Aktywny jest także burmistrz Andrychowa Tomasz Żak, który będzie się ubiegał o ostatnią już reelekcję na tym stanowisku. Ostatnio nawet wyszedł na scenę w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie i... śpiewał.

Działo się to podczas niedawnej gali Karnawał Dobroczynności, organizowanej przez Fundację Promyczek z Andrychowa. W Internecie już pojawiają się komentarze, że to "pod publiczkę", że słabo to wyglądało itp.

Występ burmistrza nagrał jeden z uczestników.

Zobaczcie nagranie:

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

dudek, 02.02.2024 14:04

Burmistrz śpiewa, a mieszkańcy płaczą. Centrum Andrychowa totalnie zaniedbane, małe sklepiki poupadały, lokale opuszczone. Stan zabytkowego Pałacu Bobrowskich woła o pomste do nieba. Fruwające zerwane banery na jego murach sprawiają wrażenie jakiejś nadchodzącej apokalipsy. Po prostu dramat w tym niegdyś pięknym, utkanym z atrakcji miasteczku.

maniek, 01.02.2024 18:28

Staszku - czemu przedstawiasz się jako "koniczynka"? I daj spokój - zaczniesz od kwietnia uczciwie zarabiać to może kumple z Solidarności przebaczą co teraz robisz dla kasy

maniek, 01.02.2024 18:26

przepraszam - po 13 latach rządów Żaka dalej nie mają kanalizacji

maniek, 01.02.2024 18:25

w sumie nie wiadomo komu bardziej współczyć. Ludziom którzy po 14 latach rządów Żaka dalej nie mają kanalizacji? czy od kwietnia już byłemu burmistrzowi który razem ze ekipą zadłużył gminę na prawie 100 milionów złotych a - jak dla mnie - dla ratowania resztek popularności w kampanii wyborczej zaczyna śpiewać.....

Koniczynka, 01.02.2024 18:25

Dług sto milionów przy zadłużeniu jakie pisiory zrobiły Polsce to żaden dług. Jeśli burmistrz Żak wystartuje w wyborach to na obecną chwilę nie ma przeciwnika... Rywale się boją??? A może ich poprostu nie ma... Kubień wypalony, były poseł Polak daremny, kompletnie nic nie zrobił przez tyle lat dla Andrychowa jako poseł.... A gdzie młodzi społecznicy??. Nie ma faceta w wieku 40-50 lat??? I wywalić wszystkich emerytów z rady miejskiej na czele z Sarlejem Prusem Żydkiem i Biłko.

Koniczynka, 01.02.2024 18:23

Dług sto milionów przy zadłużeniu jakie pisiory zrobiły Polsce to żaden dług. Jeśli burmistrz Żak wystartuje w wyborach to na obecną chwilę nie ma przeciwnika... Rywale się boją??? A może ich poprostu nie ma... Kubień wypalony, były poseł Polak daremny, kompletnie nic nie zrobił przez tyle lat dla Andrychowa jako poseł.... A gdzie młodzi społecznicy??. Nie ma faceta w wieku 40-50 lat??? I wywalić wszystkich emerytów z rady miejskiej na czele z Sarlejem Obrusem Żydkiem i Biłko.

znanywmiescie, 01.02.2024 17:02

Ło Matkoo!!!! Ale zaśpiew. No nie wyszło mu to za bardzo. Ale fakt. Medialny to on jest. I tylko tyle.

Zibi33, 01.02.2024 16:39

tomekx ha ha powiadasz swój chłop? Lubi wypić ha ha

Łowca Dziewic, 01.02.2024 15:57

Piłeś = nie śpiewaj

zużyty zdzisek, 01.02.2024 14:56

" Dwadzieścia lat a może mniej, będziemy wszyscy spłacać dług, dwadzieścia lat a może mniej będziemy biedni znów dwadzieścia lat a może mniej już mamy zdziska dość dwadzieścia lat a może mniej czekam aż zjawi się ktoś. Jeszcze dwa miesiące, jeszcze dwa miesiące.........

Zakolog, 01.02.2024 14:39

Wiecie jaki jest najstarszy znany ludzkości narkotyk, który dodatkowo z punktu widzenia neurobiologii zawsze pozytywnie działa na świadomość i podświadomość? Jest nim właśnie śpiew, muzyka i taniec. Facet jeszcze nigdzie nie zadeklarował, że będzie startował w wyborach, a już propagandowo wymiata. W USA dziadek Biden może nie być wstanie samodzielnie chodzić, ale na spotkaniach wyborczych musi zatańczyć i zaśpiewać. A ten były z grzywką, za każdym razem, nawet jak wysiada z samochodu, to tańczy. Można się z tego śmiać, można się na to zżymać, ale to naprawdę działa. Właśnie nasz Tomuś jeszcze nie wystartował, a już jest populistycznym liderem. Reszcie komitetów wyborczych pod rozwagę.

Olszyna, 01.02.2024 14:34

100mln długu bo "Dwadzieścia lat, a może mniej, uczyłem się dopiero żyć Dwadzieścia lat, a może mniej, nie miałem prawie nic." Po tych pierwszych doświadczeniach będzie już tylko lepiej. Nawiasem mówiąc śpiewał całkiem przyzwoicie -jest to jakiś pomysł na życie po zakończonej karierze politycznej:)

madzia, 01.02.2024 13:56

To burmistrz gminy Andrychów która po 13 latach jego rządów ma koło 100 milionów długu???

tomekx, 01.02.2024 13:50

I dobrze swój chłop jest a nie jakies sztyczne kreowane osoby przed wyborami