reklama

'Ruszamy pełną parą'. Działacze PiS i PO w akcji

Polityka, Wiadomości, 21.02.2020 18:54, red
Trwa mobilizacja lokalnych działaczy partyjnych.
'Ruszamy pełną parą'. Działacze PiS i PO w akcji
Kolejne afery na szczytach władzy PiS, posłanka Joanna Lichocka (PiS) pokazująca środkowy palec w Sejmie.... Trzeba przyznać, że życie polityczne nabiera ostatnio tempa, a nabierze jeszcze bardziej, bowiem wielkimi krokami zbliżają się wybory prezydenckie. Głosowanie 10 maja.

Właśnie trwa wielka mobilizacja w obozach lokalnych działaczy PiS i PO. Będą zbierać podpisy pod kandydaturami - odpowiednio Andrzeja Dudy i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na prezydenta.

W lokalnym PiS sygnał do boju dał wadowicki poseł tej partii Filip Kaczyński, który w piątek wieczorem oznajmił:

"Ruszamy pełną parą. Zachęcam do zbierania podpisów poparcia dla Pana Prezydenta Andrzej Duda oraz zaangażowania się w kampanie wizerunkową (banery) Komitet PiS #Wadowice gotowy do działania!" - napisał F. Kaczyński.Akcję zbierania podpisów prowadzi również sztab Koalicji Obywatelskiej, który w sobotę (22.02) od godz. 9:00 będzie zbierał podpisy na wadowickim Rynku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rumcajs, 22.02.2020 13:24

Panie Filipie Kaczyński: 2 mld złotych przekazane na TVP Wam nie wystarcza? Za 2.6 mld zł USA wysłało sondę na Plutona, także grubo przesadzacie. Dużo mieszkańców Andrychowa będzie głosować na Krzysztofa Bosaka pomimo Waszej propagandy. Jest to jedyny kandydat, który zadeklarował że nie podniesie podatków. TVP ma również niewykonany wyrok Sądu w sprawie zakłamanych sondaży z wyborów do Sejmu w sprawie partii Konfederacja. Manipulujecie sondażami, nie wykonujecie wyroków Sądów. Dla przypomnienia Pan Filip Kaczyński w pierwszym posiedzeniu Sejmu zagłosował za podwyżką podatków dla wszystkich Polaków. Chociaż oni twierdzą, że akcyza i podatek cukrowy, to nie podatek, a Pani Lichocka nie pokazywała środkowego palca wszystkim Polakom, tylko po prostu drapała się po nosie. A inflacja większa niż na Ukrainie to normalna sytuacja.

",,**,,", 22.02.2020 10:15

Kidawa prezydentem??? Przecież ta baba nie umie się nawet wysłowić. Ludzie nie są ułomni i pamiętają co PO zrobiło przez 8lat swoich rządów, jak okradali własny naród, chcieli prywatyzować szpitale, wiek emerytalny podnieśli do 67lat!!! Podwyżki emerytom i rencistom dawali po 3zł!!!! To są fakty!!!!!!!! Sprzedawali kamienice z ludzmi za grosze, wymieniać można godzinami... Kopa w dupe zasadzić takiemu co poprosi o podpis dla Kidawy, ludzie myślcie trochę co podpisujecie!!!!!

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 21.02.2020 20:42

Do PO i reszty też

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 21.02.2020 20:41

Gdzie jest K...wa SAMOLOT ?????? pytanie do PIS