reklama

Ogień z komina! Niebezpieczna sytuacja

, Na sygnale, Wiadomości, 20.02.2020 18:17,
Niebezpieczna sytuacja.
Ogień z komina! Niebezpieczna sytuacja
W czwartek wieczorem strażacy zostali wezwani do pożaru sadzy w kominie przy ulicy Podgórskiej w Roczynach. Takich pożarów w sezonie jesienno-zimowych jest mnóstwo, ale tym razem sytuacja była wyjątkowo niebezpieczna. Doszło bowiem do bardzo dużego pożaru sadzy. Z komina zamiast dymu wydobywał się ogień! Stąd już blisko do pożaru poddasza i ogromnych strat.

Niewykluczone, że doszło do pęknięcia komina. Na miejscu są już strażacy z JRG Andrychów i OSP Roczyny. Udało im się opanować sytuację. Nie doszło do pożaru budynku.

Strażacy po raz kolejny przypominają, że zwłaszcza w sezonie grzewczym należy pamiętać o zaproszeniu kominiarza, który powinien sprawdzić i ewentualnie porządnie przeczyścić instalację kominową i wentylacyjną.

foto: DK52info i 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy