reklama
reklama

Rozmowy przed wyborami: lekarz o tym, jak naprawić służbę zdrowia

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 05.09.2019 17:45, PG
Zapraszamy na rozmowę z doktorem Janem Zbigniewem Rauchem, kandydatem do Sejmu na liście lewicy.
Rozmowy przed wyborami: lekarz o tym, jak naprawić służbę zdrowia

13 października tego roku w Polsce odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Przed tym wydarzeniem rozmawiamy z posłami z naszego regionu, którzy znajdą się na listach wyborczych okręgu 12 obejmującego powiaty: wadowicki, suski, oświęcimski, chrzanowski, myślenicki. Co obiecują? Jakie mają programy? Jak widzą przyszłość naszego regionu?

Dzisiaj naszym gościem jest Jan Zbigniew Rauch, dobrze znany w Wadowicach lekarz stomatolog z ponad 40 – letnim stażem, który startuje do Sejmu z list Lewicy.

Jakie pomysły na służbę zdrowia dr Rauch?

Zobaczcie rozmowę.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kriisu78, 07.09.2019 18:09

Rozsądnie i konkretnie mówi, ma mój głos. Powodzenia, Panie doktorze.

cath, 06.09.2019 15:28

@aleocochodzi Gdyby nie szczepienia ochronne to być może.by już Ciebie nie było a sa one po to by tych chorób nie było np.ospy prawdziwej

aleocochodzi, 06.09.2019 12:33

Bardzo dobrze że pan doktor zlikwidowały tzw. szczepienia ochronne które są powodem większości chorób u dzieci. Co do fluoru to proszę się zapoznać z najnowszymi badaniami w tym temacie. Fluor powoduje że szkliwo jest twarde ale kruche. To dobrze czy źle? Zależy dla kogo.

ulubieniec, 05.09.2019 19:55

Profilaktyka próchnicowa jest tak samo ważna jak walka z nadmierną akumulacją tłuszczu. Fluoryzacja ? Wrrrrrrr !