reklama
reklama

Politycy ruszają w teren. Na początek Grzegorz Braun

Polityka, Wiadomości, 04.05.2024 07:38, INFORMACJA PRASOWA
Będzie rozdawał autografy na książkach i gaśnicach.
Politycy ruszają w teren. Na początek Grzegorz Braun
Powoli rozpoczyna się kampania wyborcza przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 9 czerwca.

W niedzielę (5. 05) tournee po naszym regionie zaplanował poseł Grzegorz Braun, który startuje do europarlamantu z okręgu 10 obejmującego województwa małopolskie i świętokrzyskie.

- Trasa Pana Grzegorza i spontaniczne spotkania z wyborcami, sympatykami i wszystkimi mieszkańcami, którzy martwią się o los Polski rozpocznie się o godz. 13:00 na Rynku w Kętach (powiat oświęcimski), następnie Pan poseł uda się w kierunku Makowa Podhalańskiego (powiat suski) zatrzymując się kolejno na Rynkach miast: Andrychów (ok. godz. 14:00), Wadowice (ok. Godz. 15:00), Sucha Beskidzka (ok. godz. 16:00). Finał przewidziany jest w Makowskim Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim o godzinie 18:00, gdzie odbędzie się stacjonarne otwarte spotkanie z mieszkańcami regionu - informują organizatorzy.

foto: materiały prasowe

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy