reklama
reklama

Politycy PiS robią kampanię na karetce, której jeszcze nie ma

Polityka, Wiadomości, 16.09.2019 12:55, red
Kampania wyborcza to czas, kiedy politycy lubią się pokazywać.
Politycy PiS robią kampanię na karetce, której jeszcze nie ma

Kilka dni temu w Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowano nietypowe spotkanie. Wydawało się, że chodzi o przekazanie dla Kalwarii Zebrzydowskiej nowej karetki. Nie! To dopiero nastąpi za kilka miesięcy. W piątek oficjalnie podpisano umowę na dofinansowanie na zakup karetki. Dyrektor wadowickiego szpitala Beata Szafraniec odebrała symboliczny, wielki czeka na 400 tys. zł, bo tyle wynosi dotacja w ramach rządowego programu "Programu wymiany ambulansów”.

Ze spotkania i podpisania umowy zrobiono wielkie show promocyjne dla kandydatów PiS do Sejmu. Naliczyliśmy ich aż trzech: Rafał Bochenek, Filip Kaczyński i Zbigniew Starzec. Ten skład uzupełnili inni politycy PiS: wiceminister zdrowia Józefa Szczurek, starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas i kandydat na burmistrza Kalwarii w ostatnich wyborach Tadeusz Stela.

Nowe karetki trafiają do powiatu wadowickiego praktycznie co roku, zawsze odbywają się oficjalne uroczystości podczas przekazywania ambulansu. To pierwszy przypadek robienia promocji na karetce, której jeszcze nie ma.


foto: ZZOZ Wadowice

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 16.09.2019 15:26

Polsat podał w wiadomościach że rozlosowano numery list w wyborach i nazwy partii. Były to kolejno 1,2,3,5. Pominięto 4. A tu PiS wyskakuje z czekiem na którym na pierwszym miejscu jrst cyfra 4. Przypadek? Jak się nsczelnik dowie polecą głowy.

Zenobiusz Kuśmider, 16.09.2019 13:43

Jak to nie ma ? Przecież wyraźnie widzę na zdjęciu że karetka stoi. A trawa jak ładnie pomalowana na zielono. Więcej tego! Więcej tego!