reklama
reklama

Nowy burmistrz Kęt dziękuje za poparcie

Polityka, Wiadomości, 22.04.2024 15:30,
W drugiej turze wyborów 21 kwietnia Marcin Śliwa zdobył ponad 60% głosów.
Nowy burmistrz Kęt dziękuje za poparcie
Marcin Śliwa (KWW Porozumienie Ponad Podziałami) został nowym burmistrzem Kęt, wygrywając w drugiej turze z Dariuszem Gawędą (PiS). Marcin Śliwa otrzymał 6568 głosów (61,93%). Dariusz Gawęda zdobył 4037 głosów (38,07%).

Poniżej podziękowanie od nowego burmistrza.Marcin Śliwa przez 9 lat był zastępcą poprzedniego burmistrza Krzysztofa Klęczara, a od kilku miesięcy pełnił obowiązki burmistrza - po tym, jak Krzysztof Klęczar został wojewodą małopolskim.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Autochton, 24.04.2024 08:53

Z Kęt Znam ją i wiem, że nie jest pisiorką. W porównaniu do Darka była merytoryczna i nie gadała sloganami z kartki. Jakieś 25% głosujących nie głosowało na osobę tylko na to, że jest z sekty kaczora. Na debacie pokazał, że nie ogarnia gminy na wielu płaszczyznach. Bardzo żałuję, że to nie Iwona była w 2 turze bo byłoby merytorycznie i konkretnie. Jeżeli zawsze będą tacy kontrkandydaci jak Daruś i psedo hrabia z Bulowic to jak mają się zmienić władzę?

z Kęt, 23.04.2024 09:11

Szanowny Autochtonie nie to jest myślenie dość ograniczone. Zakładające, że każdy który krytycznie wypowiada się o zwycięzcy i jego programie przypisany jest do jednej opcji politycznej. Ciekawe, że panią która również kandydowała na stanowisko burmistrza, a publicznie krytykowała plany wspomnianego kandydata , nie okrzyknięto pisiorą.

maro11_12, 22.04.2024 20:20

Gratulacje. Niech Pan nie zapomni o Witkowicach tu też są ludzie którzy na Pan właśnie oddali swój głos, wierząc że coś się tu poprawi.

Autochton, 22.04.2024 20:03

@z Kęt Nie wiem kim jesteś i jak odrealniony lub skrzywiony jesteś jeśli uważasz, że pisowski namiestnik miałby jakieś swoje pieniądze. Nawet nie próbuje zrozumieć twojego roku rozumowania bo jest chyba skrzywiony przez sektę kaczyńskiego. Co by Dareczek zrobił? Skoro on podczas debaty był zagubiony jak dziecko we mgle. Miał parę tekstów na kartce i jak tylko coś od nich odbiegało to zaczynał się pocić jakby był w saunie. Daj już sobie spokój

z Kęt, 22.04.2024 16:41

Kęczanie kolejny raz wybrali życie na kredyt.Wychodzę z założenia , że kęczanie zdają sobie sprawę, że burmistrz i rada miejska nie mają własnych pieniędzy, a tylko dystrybuują pieniądze podatników . Ciekawe czy w życiu prywatnym również tak chętnie się zapożyczają ?

Bento_A.A., 22.04.2024 16:16

Gratulacje Panie Burmistrzu! Ma Pan teraz do dyspozycji całe dotacje przeznaczone wcześniej dla Andrychowa. Proszę z tego skorzystać! Trzymam kciuki za Kęty!

VELWOLUS, 22.04.2024 16:13

Było widomix kto wygra. ????????