reklama

Nowe stowarzyszenie: "Występujemy w obronie kęckich podatników i lokalnych przedsiębiorców"

Polityka, Wiadomości, 30.10.2023 17:10,
Nowa inicjatywa w Kętach.
Nowe stowarzyszenie:
W Kętach powstało stowarzyszenie SOŁA. Pierwszą dużą inicjatywę planuje 11 listopada - w Kętach odbędzie się "Marsz dla Polski".

Poniżej informacje od członków stowarzyszenia:

Jesteśmy nowo powstałym lokalnym „Stowarzyszeniem SOŁA”. Naszym celem jest pobudzenie do aktywności społeczności mieszkańców Gminy Kęty. Pragniemy działać dla wspólnego dobra Kęczan, nie dzieląc lecz łącząc. Staramy się wyszukiwać obszary, gdzie nasza aktywność może nieść pomoc i radość.

Organizujemy akcje charytatywne. Pomagamy potrzebującym rodzinom i dzieciom, bo wiemy, że są one przyszłością naszej małej ojczyzny. Nasze działania skierowane są także do seniorów. Ich nieocenione doświadczenie pozwoli nam wszystkim kultywować kęckie tradycje i uczyć lokalnego patriotyzmu.

Na sercu leży nam także rozwój gospodarczy naszej gminy. Występujemy w obronie kęckich podatników i lokalnych przedsiębiorców. Tylko razem, we wzajemnym dialogu i poszanowaniu możemy zmieniać Gminę Kęty na lepsze.

11 listopada zapraszamy do Kęt na „Marsz dla Polski”, który organizujemy wraz z radnym gminnym Janem Kubikiem. W programie: Msza Święta za Ojczyznę, złożenie kwiatów pod pomnikami św. Jana Pawła II, Jana Kantego oraz Ofiar nazizmu i komunizmu, a także tablicami Józefa Piłsudskiego i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, przemarsz z Kościoła Parafialnego Najświętszego Serca Pana Jezusa na rynek, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy