reklama
reklama

Nadleśniczy Nadleśnictwa Andrychów odwołany

Polityka, MAGAZYN, Wiadomości, 26.03.2024 15:42,
Kolejne powyborcze zmiany - tym razem w Lasach Państwowych.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Andrychów odwołany
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych informuje o zmianach na stanowiskach kierowniczych w podległych jednostkach. Jest ich kilkadziesiąt! Tym razem dotyczy to także naszego regionu. 25 marca ze stanowiska odwołany został nadleśniczy Nadleśnictwa Andrychów - Mateusz Branny.

Obowiązki Nadleśniczego Nadleśnictwa Andrychów zostały tymczasowo powierzone Wojciechowi Prochotowi, zastępcy nadleśniczego Nadleśnictwa Andrychów.

Nadleśnictwo Andrychów z siedzibą w Andrychowie obejmuje lasy w województwach śląskim i małopolskim. W województwie śląskim - 2 powiaty i 3 gminy, a w województwie małopolskim - 2 powiaty i 22 gminy, w tym 5 miejskich. Większe miasta w zasięgu terytorialnym nadleśnictwa to Andrychów, Oświęcim, Wadowice, Zator, Kalwaria Zebrzydowska i Kęty.

foto: Archiwum
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy