reklama

Kto zostanie nowym radnym?

Polityka, Wiadomości, 26.03.2021 17:05, PG, foto: archiwum
Po wygaśnięciu mandatu zmarłego niedawno Andrzeja Wiśniowskiego, w jego miejsce wstąpi kolejny kandydat z tej samej listy.
Kto zostanie nowym radnym?

Z powodu niedawnej śmierci radnego Andrzeja Wiśniowskiego, w Radzie Miejskiej w Kętach ponownie pojawi się nowy radny. Najpierw Rada Miejska musi stwierdzić wygaśnięcie mandatu, a potem komisarz wyborczy postanowi o wstąpieniu na jego miejsce kandydata z tej samej listy czyli Porozumienia Ponad Podziałami.

Kto to będzie?

Kolejnym kandydatem na liście w okręgu nr 2 (Dzielnica Nowe Miasto) jest 79 – letni Jan Godlewski, który już był radnym w poprzednich kadencjach oraz wieloletnim pracownikiem spółdzielni mieszkaniowej i Komaxu.

Jeśli Jan Godlewski nie przyjmie mandatu to kolejnym kandydatem jest Piotr Żmuda.

Przypomnijmy, że pod koniec stycznia br. nową radną w Kętach została Paulina Mitoraj, zastępując zmarłego w grudniu Antoniego Mojżesza z Nowej Wsi.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy