reklama

Kiedy koniec pandemii? [SONDA]

MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 26.03.2021 18:45, DK / WB
Takie pytanie zadaliśmy mieszkańcom podczas kolejnej sondy ulicznej.
Kiedy koniec pandemii? [SONDA]

Wśród mieszkańców Wadowic przeprowadziliśmy sondę uliczną. Wszystko po to aby dowiedzieć się: kiedy w końcu nastąpi koniec ogólnoświatowej epidemii COVID-19. Może ktoś wie?

W piątek (26.03) Ministerstwo Zdrowia Ministerstwo informuje o kolejnych 25 tys. nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, w tym w powiecie oświęcimskim - 187, w powiecie wadowickim - 173 (2 osoby zmarły), w powiecie suskim - 25.

Zobaczcie nasze nagranie


Przypomnijmy, że od soboty (27.03) na najbliższe 2 tygodnie rząd wprowadza dodatkowe ograniczenia:

- wielkopowierzchniowe sklepy meblowe i budowlane o pow. powyżej 2000 m2 zostaną zamknięte (składy budowlane, hurtownie pozostaną otwarte)

- mniej osób będzie mogło przebywać w sklepach i kościołach - 1 os. na 20m2 (obecnie jest to 15 m2)

- od soboty do 9 kwietnia zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych

- przedszkola i żłobki zamknięte od 27 marca do 9 kwietnia (nie dotyczy to dzieci rodziców, którzy pracują w służbie zdrowia)

- rozrywki sportowe - do 9 kwietnia możliwy będzie jedynie sport zawodowy

- ponadto: rząd rekomenduje pracę zdalną - tam gdzie jest to możliwe oraz pozostanie w domach w czasie świąt.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 26.03.2021 23:28

milicja musi reagować ,pałować i gazować obywateli to nie będą transmitować wajrusa ratuje nas tylko 38-my lock down, makiełuszczu płemiełu ratuj polske bardzo dobrze ci idzie

FeelFree, 26.03.2021 22:05

Koniec epidemii w Polsce nastąpi w chwili gdy taką decyzję podejmie i ogłosi polski rząd. Koniec pandemii na świecie nastąpi gdy taką decyzję podejmie i ogłosi dyrektor WHO. Poważnie. A kiedy to nastąpi w sensie czasowym. To zależy w dużej mierze od polityków, niezależnie do kryteriów medycznych i statystycznych. Poważnie. Szczepmy się aby wszystkie te terminy maksymalnie przyspieszyć, w swoim interesie! Poważnie. Raz, dwa, trzy próba postu, czy zostanie usunięty przez redakcję mamNewsa i w jakim czasie? Czas start. Pozdrawiam. Hatikwa.