reklama

Koronawirus w magistracie, urzędnicy na kwarantannie

Polityka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 20.02.2021 09:35, DK
W ostatnich dniach notowany jest wzrost zakażeń zakażeń koronawirusem.
Koronawirus w magistracie, urzędnicy na kwarantannie
Aż u pięciu pracowników Urzędu Miejskiego w Wadowicach potwierdzono zakażenie koronawirusem. Wszyscy zostali skierowani na kwarantannę.

Urząd nie został zamknięty, jednak żeby coś załatwić trzeba się wcześniej umówić. Powstały nawet stanowiska mobilne, które po wizycie każdego petenta zostają dezynfekowane.

Urzędnicy zachęcają do korzystania z portalu e-PUAP, dzięki niemu większość spraw urzędowych, załatwicie przez Internet. Rejestracji profilu zaufanego można dokonać przez internetowe konto bankowe. Możecie również pisać maile na adres [email protected]

W ostatnich dniach w całej Polsce notowany jest wzrost zakażeń zakażeń koronawirusem. W piątek ministerstwo zdrowia informowało o kolejnych 30 przypadkach w powiecie wadowickim.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy