reklama
reklama

Co ma do zaproponowania mieszkańcom, póki co, jedyny kandydat na burmistrza Kęt?

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 13.09.2018 18:00, PG
Co ma do zaproponowania mieszkańcom, póki co, jedyny kandydat na burmistrza Kęt?

Kolejny artykuł, w którym prezentujemy osoby ubiegające się o stanowiska samorządowe w jesiennych wyborach.

Rozmawialiśmy już ze Zbigniewem Małeckim, Mateuszem Klinowskim, Krzysztofem Kubieniem, Tomaszem Żakiem,Tadeuszem Stelą, Maciejem Kobielusem.

Dzisiaj na tapecie, póki co, jedyny kandydat na burmistrza w gminie Kęty – czyli obecnie urzędujący Krzysztof Klęczar. Mimo że do wyborów idzie z własnego komitetu, to od lat jest aktywnym działaczem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wraz z rodziną prowadzi także gospodarstwo rolne. Po godzinach podbija portale społecznościowe swoimi wpisami z życia w urzędzie i gospodarstwie.

Zobaczcie jakie ma plany na kolejną kadencję.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KJK, 14.09.2018 17:55

@ptak, Cztery miliony to preludium, niestety cisza na temat ostatecznych kosztów, zwłaszcza, że porównując projekty widać, że chyba coś się zmieniło w założeniach i w wykonaniu. Czekają z otwarciem na kampanie wyborczą, by się pochwalić kolejnym drogim pomnikiem kiczu i głupoty.

ptak, 14.09.2018 17:26

Panie burmistrzu co z parkiem (kortami). Miało być otwarcie 15.IX.2018. Gdzie te dumne hasła ? Te etykietki na płocie parku "Budujemy dla Was 15.IX.2018" ?? Całe lato robią tam jakby im się nie chciało. I co to ma kosztować te 4 mln naszych pieniędzy ?? Bez komentarza....

KJK, 14.09.2018 10:17

@ulubieniec, przychodzi Tadziu do lekarza, a lekarz; nareszcie

ulubieniec, 14.09.2018 09:17

Kęty jako gmina miejsko-wiejska nadal będzie miało burmistrza z PSL-u , ponieważ pan K.Klęczar pozostanie na stanowisku. Choć z drugiej strony ,fajnie by było gdyby w wyniku wyborczej porażki z twarzy tego pana zniknął ten uśmieszek.

`, 14.09.2018 09:09

"Wyborcza" ujawnia" ................................. OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

xpek, 14.09.2018 07:37

"Wyborcza" ujawnia: 20 zł za wątek, 5 tys. wpisów w każdym wątku, 2 zł za wpis - taką umowę podpisał w 2015 r. sztab wyborczy Andrzeja Dudy ze spółką tworzącą fałszywe konta w internecie. Na jego konkurenta Bronisława Komorowskiego wylała się fala hejtu Dokument, który ujawniają „Wyborcza” i Radio ZET, jest jedyny w swoim rodzaju. Na pierwszy rzut oka to zwykła umowa między firmą zajmującą się budowaniem wsparcia w internecie a sztabem wyborczym kandydata PiS. Ale w umowie znalazł się nietypowy załącznik oznaczony jako „Zlecenie nr 2”. Przewiduje, że w okresie kampanii wyborczej wykonawca (warszawska firma o nazwie ELCHUPACABRA) stworzy miesięcznie 1 tys. „wątków tematycznych”, za każdy z nich otrzyma 20 zł, oraz zapewni im aktywność na poziomie 5 tys. „wpisów automatycznych” w miesiącu. Cena za jeden wpis to 2 zł.

KJK, 13.09.2018 18:49

Nie ma takiej ściemy, przed którą się cofniemy. Zabrakło cywilnej odwagi i szacunku dla obywateli, by startować z PSL-u? Strach przed obciachem, czy kompromitacją?