reklama

Burmistrz z PiS-u narzeka na kolejki. Zapomniał, że to rząd odpowiada za ten chaos

Polityka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 23.01.2021 14:45, GM, foto: facebook.com/KalinskiBartek
Polityczna wojenka w wadowickim PiS-ie?
Burmistrz z PiS-u narzeka na kolejki. Zapomniał, że to rząd odpowiada za ten chaos
Od piątku (22.01) seniorzy powyżej 70 roku życia mogą rejestrować się na szczepienia przeciwko covid-19. W całym kraju seniorzy ruszyli do przychodni. Niemal wszędzie tworzyły się kolejki.

Także w Wadowicach. Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński (PiS), postanowił przy tej okazji... poskarżyć się na te kolejki - zaatakować kolegów partyjnych, którzy rządzą Starostwem Powiatowym w Wadowicach.

- Tak wyglądała wczoraj kolejka osób chcących zapisać się na szczepienie przeciwko COVID-19. Przez cały dzień kilkadziesiąt osób stało na zimnie. W 20 tys. Wadowicach zapisy na szczepienia przyjmują zaledwie trzy placówki (na Wojtyłów, Sadowej i Lwowskiej). Tajemnicą poliszynela jest że w pierwszej kolejności szczepią swoich pacjentów… Tymczasem władze starostwa i szpitala postanowiły nie organizować w szpitalu punktu szczepień, mimo że od 5 lat istnieje w nim jedyny publiczny POZ w naszym mieście. Moi drodzy nie takiego prezentu spodziewali się od Was Wadowiccy seniorzy na dzień babci i dziadka.
W trudnym czasie pandemii Gmina Wadowice wykazała pełną solidarność ze szpitalem i przychodnią na Karmelickiej wspierając je zakupami. Teraz Wy wykażcie się solidarnością i nie zostawiajcie swoich pacjentów, a naszych mieszkańców. Panie starosto i Pani dyrektor jeszcze pora wycofać się z tej złej decyzji

- napisał burmistrz Wadowic.

Zobacz odpowiedź władz powiatu na zaczepki burmistrza:.


Władze powiatu postanowiły się bronić i odpowiadają na zaczepki #BartoszKaliński #wadowice

Opublikowany przez MamNewsa.pl Sobota, 23 stycznia 2021


Komentarz od redakcji:
Burmistrz Bartosz Kaliński, który całą swoją karierę polityczną zawdzięcza PiS, najwyraźniej zapomniał dodać, że chaos z kolejkami to tylko wyłączenie zasługa rządu PiS, który w ten właśnie sposób postanowił zorganizować system szczepień i w ten sposób postanowił walczyć z koronawirusem. Efekty widać w całym kraju przed przychodniami.

Skoro burmistrz ma tak świetne relacje z rządem, chwali się milionami przekazanymi przez rząd na inwestycje w mieście (szkoda że gminy rządzone przez niepisowskich burmistrzów nie dostały tak dużych dotacji, albo nie dostały ich wcale - gdzie tu uczciwość?), to może powinien wykonać telefon do jakiegoś ministra i poradzić mu, aby jakoś ogarnął ten chaos. Boi się? No tak, w partii lepiej się nie stawiać.

A nawet jeśli nie... to wypadałoby może porozmawiać z kolegami i koleżankami ze starostwa (to tylko kilka ulic dalej) i poszukać rozwiązania problemu. Nie, po co. Lepiej robić z siebie "bohatera" na amerykańskim facebooku.

(GM)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 23.01.2021 20:50

dla ciebie Zdzisek dobrze dla większości już nie

tomekx, 23.01.2021 20:13

To dobrze że nie są przybudówką mediów pisuarowych

kamieni.kupa, 23.01.2021 18:02

Już nawet się nie kryjecie z tym i nie zaprzeczacie, że jesteście przybudówką tzw. "niezależnych" mediów liberalno-lewackich z TVN-em i Wyborczą na czele.

ƅarte, 23.01.2021 16:11

"Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński (PiS), postanowił przy tej okazji... poskarżyć się na te kolejki - zaatakować kolegów partyjnych" a po chwili REDAKCJA pisze "Boi się? No tak, w partii lepiej się nie stawiać" tego to by nawet Borysław Budka nie wymyślił. Jeszcze trzeba było dopisać ze Covid19 to też wina PISiorów a za PO/SLD/AWS kolejek nie było wcale tylko w czasach pisiorów są.

ƅarte, 23.01.2021 16:06

Komentarz od redakcji ? myślałem że to jest portal informacyjny/niezależny.

xpek, 23.01.2021 16:06

aparatczyk