reklama
reklama

Firma KOBE oraz OKNO FLOREK zaprasza do współpracy w ramach programu CZYSTE POWIETRZE

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.02.2021 07:00,
Firma KOBE oraz OKNO FLOREK zaprasza do współpracy w ramach programu CZYSTE POWIETRZE

Dla kogo „ Czyste powietrze”?

Dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Jaki zakres?

Dofinansowanie dotyczy wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

PROWADZIMY SPRAWĘ OD A DO Z !!!!!

KOBE przygotuje za Ciebie wniosek w ramach program „Czyste powietrze”. Zaczynamy od portalu Beneficjenta po wniosek o płatność, czyli końcowy etap.

Dodatkowo służymy fachowym doradztwem w wyborze kotła/pomp ciepła/ fotowoltaiki wraz z montażem i serwisem, stolarki okiennej, drzwiowej.

Współpracujemy z firmą OKNO FLOREK, która zajmuje się sprzedażą i montażem okien, drzwi, bram. Wymiana starych i montaż nowych okien to jeden z elementów, które warto przemyśleć podczas renowacji, remontu lub wykończenia domu czy mieszkania. Wybór okna nie powinien być przypadkowy, gdyż to inwestycja na lata.

Kompleksowo, szybko, profesjonalnie i dogodnym dla klienta terminie

Na co możesz pozyskać bezzwrotną dotację? Chcesz się dowiedzieć?

Przyjdź na nas! Dzwoń !

KOBE

ul. Batorego 5, Andrychów

www.kobekompleks.pl

531 019 550

575 814 444reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy