reklama

Awantura na konferencji prasowej posła Sowy

Polityka, Wiadomości, 06.03.2021 12:15,
Konferencja została zakłócona przez zwolenników Daniela Obajtka.
Awantura na konferencji prasowej posła Sowy
W sobotę (6.03) w południe poseł Marek Sowa zorganizował konferencję prasową na rynku w Lanckoronie, by przedstawić nowe informacje w sprawie byłego wójta Pcimia a obecnie prezesa Orlenu Daniela Obajtka.

Pojawia się tam wątek dotyczący Lanckorony, bo okazało się, że były wójt Pcima kupił kiedyś nieruchomość w Lanckoronie. Poseł wezwał D. Obajtka, aby wytłumaczył się ze swojego majątku.

Konferencja została zakłócona przez zwolenników Daniela Obajtka, w tym wójta Lanckorony Tadeusza Łopatę.

"Pan kłamie", "Faszyści", "Kłamstwo", "SB" - można było usłyszeć od ludzi, którzy przyszli zakłócić konferencję, kiedy swoje oświadczenie przedstawiał Marek Sowa.

Zobaczcie jak to wyglądało.

Wyciąg z księgi wieczystej nieruchomości Daniela #Obajtka w #Lanckoronie. 17 stycznia 2013 r. Daniel Obajtek kupił...

Opublikowany przez Marka Sowę Poseł nę Sejm RP Sobota, 6 marca 2021

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 07.03.2021 08:50

Hallo , czy ktoś dysponuje wzorem podania na wejście do PIERWSZEJ PRYWATNEJ GMINY W POLSCE?? niech nam żyje pierwszy sekretarz Łopata hip-hip hurra.Czerwone flagi na maszt.

Lolipop, 06.03.2021 19:27

To Was interesuje... Polityka pełna gębą.... W Wieprzu jest zgoda władz na stawianie molochów różnego przeznaczenia między domami jednorodzinnymi i to dla Was jest ok, nic w tej prawie nie napiszecie... Wstyd, Wielka tragedia, że Pan Wyroba nie żyje, człowiek miał serce dla spraw obywatelskich... I takie sprawy opisywał...

cath, 06.03.2021 14:20

Łopata no comments.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 06.03.2021 13:13

RADNY RADY MIEJSKIEJ w ANDRYCHOWIE Wiesław Mikołajek (...) Wstyd to jest że POLSKA ma takie tęczowe ścierwo w UE i to jest gorszące zabierz Swojego geja i wypad nic tu po Was darmozjady i nieroby (...)