Joanna z Sułkowic z nowym, autorskim utworem

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.03.2021 18:20, PG
Posłuchajcie.
Joanna z Sułkowic z nowym, autorskim utworem

Joanna Płonka to 32 – letnia wokalistka pochodząca z Sułkowic k. Andrychowa. Swoją pasję do muzyki odziedziczyła po swoim dziadku śp. Janie Rajda, znanym kiedyś w okolicy akordeoniście.

Joanna na co dzień pracuje zawodowo oraz jak każda kobieta zajmuje się utrzymaniem domu. Amatorka, samouk, od paru lat realizuje się muzycznie prowadząc swój kanał na YT i FB śpiewając covery znanych utworów.

Cover piosenki „Bella Ciao” udostępniony w zeszłym roku na portalu mamNewsa został bardzo ciepło przyjęty przez Czytelników.

Od pewnego czasu Joanna realizuje się również pisząc i wykonując własne kompozycje.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia trzeciego z kolei jej autorskiego utworu:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rrror, 06.03.2021 21:04

Kurde, niby fajne, niby jest poprawnie ale zalatuje mi to mocno jakimś odgrzanym weselnym kotletem. Brak trochę świeżości, czegoś innego....