reklama

Znowu rekord zakażeń covid-19. Będą rozdawać maseczki

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 01.04.2021 10:45, foto: Starostwo Powiatwe w Wadowicach
Koronawirus - sytuacja w regionie.
Znowu rekord zakażeń covid-19. Będą rozdawać maseczki
W czwartek (1.04) Ministerstwo Zdrowia informuje o aż 35251 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce, w tym 3067 w województwie małopolskim. To najwięcej od początku ogłoszenia pandemii koronawirusa w Polsce.

W powiatach wadowickim, oświęcimskim i suskim stwierdzono 350 nowych przypadków covid-19. Zmarło 19 osób.

W całym regionie w najbliższych dniach rozdawane były maseczki. Przykładowo, dla powiatu wadowickiego trafiło 200 tys. maseczek [na zdjęciu]. Będą dystrybuowane m.in. przez różne instytucje. - Oddzielną pulę maseczek oraz po pięć pięciolitrowych zbiorników z płynem dezynfekcyjnym strażacy zawodowi i ochotnicy przekażą do parafii na terenie powiatu - informują władze powiatu wadowickiego.

W najbliższym czasie mają ruszyć tzw. masowe punkty szczepień przeciwko covid-19. Dokładne lokalizacje na razie nie są znane, ale pod uwagę brana jest m.in. hala sportowa OSiR w Kętach, szpital w Wadowicach, lodowisko w Oświęcimiu.

Szczegółowe dane ze środy dotyczące zakażeń koronawirusem w nasyzm regionie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 01.04.2021 11:41

prania mózgów ciąg dalszy - łykać pelikany łykać ministerstwo zdrowia ???? to powinno się nazywać ministerstwo śmierci