reklama

Po używaną maszynę budowlaną tylko do sprawdzonego dostawcy i zarazem serwisanta!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.04.2021 07:30,
Początek wiosny to idealny moment na zakup maszyny budowlanej dla swojej firmy – zwłaszcza używanej.
Po używaną maszynę budowlaną tylko do sprawdzonego dostawcy i zarazem serwisanta!

Jeśli jednak chcemy mieć pewność, że nabyty przez nas przesiewacz, kruszarka, koparka, ładowarka, wozidło, taśmociąg, bądź inny używany sprzęt budowlany, posłuży nam długo – bez większych kłopotów technicznych, nieraz oznaczających przestój w samym środku sezonu – koniecznie powinnyśmy zwrócić uwagę na ogłoszeniodawcę! Tylko oferta pochodząca od sprawdzonego sprzedawcy maszyn używanych, takiego jak firma ADAMEX, gwarantującego nam jednocześnie serwis i dostawę zakupionej maszyny, możliwość jej wcześniejszego testowania oraz instruktarz podczas pierwszego rozruchu, a także fachowe doradztwo poprzedzające decyzję o zakupie, pozwoli nam uniknąć w przyszłości ewentualnych problemów z nabytym sprzętem.

ADAMEX to zatorska firma, która w swojej ofercie ma ponad 100 maszyn budowlanych światowych marek, przygotowanych do prezentacji na dwóch placach swojego przedsiębiorstwa. Są to głównie: przesiewacze, kruszarki, ładowarki, koparki, maszyny przeładunkowe, spycharki, wozidła i taśmociągi, a także: podnośniki koszowe, koła wodne, walce drogowe, rębaki, maszty oświetleniowe, łyżki kruszące oraz inne maszyny i akcesoria – w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma od lat stawia na marki najbardziej niezawodne i cenione przez Klientów, takie jak: POWERSCREEN, TEREX, SANDVIK, EXTEC, KOMATSU, LIEBHERR, CAT, McCLOSKEY, VOLVO, METSO, FINTEC, MAXIMUS, RED RHINO, RUBBLE MASTER, TESAB, JCB, HAMMER oraz inne.

- Oferujemy głównie kilkuletnie maszyny, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Sprowadzamy też nieco starsze, ale godne polecenia, jak i maszyny, które mają dopiero dwa lub trzy lata i są w stanie idealnym, wręcz katalogowym! Ofertę dopełnia nowy, nieużywany jeszcze sprzęt: nożyce wyburzeniowe oraz hydrauliczne młoty wyburzeniowe – wylicza Prezes spółki ADAMEX Adam Kosowski dodając – Nasze maszyny są wybierane nie tylko przez Klientów z kraju i Europy, ale i także przez Klientów z Afryki, czy Ameryki.

Dlaczego ADAMEX? Jesteśmy liderem sprzedaży przesiewaczy i kruszarek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a przed sprzedażą każdą maszynę dokładnie serwisujemy. Przygotowując ją do nowej pracy, wymieniamy m.in. filtry i płyny, a także sita, taśmy, rolki czy opony. Oferujemy fachową pomoc w wyborze maszyny najbardziej odpowiedniej do rodzaju działalności prowadzonej przez Klienta. Mamy przy tym bogatą ofertę, dzięki czemu wybór tej odpowiedniej jest dla naszego Klienta prostszy i bardziej przemyślany!

Ponadto, jesteśmy otwarci na Klientów zainteresowanych wynajmem maszyny, oferujemy pomoc w uzyskaniu dogodnych warunków leasingowych oraz zapewniamy specjalistyczny transport. Przyjmujemy też i realizujemy zamówienia indywidualne na dowolną maszynę budowlaną, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać technicznym oraz finansowym oczekiwaniom Klientów zainteresowanych nabyciem maszyny nieznajdującej się aktualnie w naszej ofercie. W takiej sytuacji, realizacja zamówienia następuje w przypadku odnalezienia przez nas danej maszyny i porozumieniu się z Klientem co do jej ceny.

Więcej informacji o firmie ADAMEX zamieszczono na stronach: adamexmaszyny.pl oraz adamexpodolsze.pl. Jesteś zainteresowany nabyciem maszyny budowlanej? Koniecznie zapoznaj się z naszą aktualną ofertą. Więcej informacji uzyskasz także dzwoniąc na numer telefonu: 602 552 539 lub 500 704 275.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy