Złodziejski skok na samochody

, Na sygnale, Wiadomości, 02.11.2017 10:15, red
Policjanci po kilku godzinach zatrzymali sprawców, którzy w poniedziałkową noc włamali się do budynku mieszkalnego, skąd skradli klucze od garażu oraz trzech pojazdów, a następnie dokonali kradzieży jednego z nich.
Złodziejski skok na samochody
Policjanci z Jordanowa i Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zaraz po zgłoszeniu podjęli czynności w celu ustalenia sprawców i jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 19 lat, którzy przyznali się do zarzucanych im czynów. Usłyszeli po cztery zarzuty każdy, gdyż działali wspólnie i w porozumieniu.

Policjanci ustalili, że mężczyźni wykorzystując oryginalny klucz weszli do mieszkania, skąd dokonali kradzieży kluczy od garażu oraz od trzech samochodów znajdujących się w nim - dwóch fiatów 126p oraz renaulta megane, a następnie usiłowali dokonać kradzieży tych pojazdów. Jak się okazało, odjechali jedynie renaultem, gdyż pozostałe samochody nie zdołali uruchomić. Jednego fiata nawet usiłowali odpalić na „popych”, ale bez powodzenia i pozostawili go niedaleko domu.

Samochód renault wartości 4000zł policjanci odnaleźli na drodze osiedlowej w Bystrej Podhalańskiej.

Mężczyźni znali właściciela budynku, który w czasie włamania przebywał poza granicami kraju i wiedzieli, gdzie mogą być ukryte klucze.

Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy