reklama
reklama

Zderzenie z pociągiem w Andrychowie

Na sygnale, Wiadomości, 20.12.2022 06:25,
Do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem doszło we wtorek (20.12) przed piątą rano na przejeździe kolejowym przy ul Powstańców Warszawy w Andrychowie.
Zderzenie z pociągiem w Andrychowie

Do zdarzenia samochodu z pociągiem osobowym doszło we wtorek 20 grudnia wcześnie rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ulicy Powstańców Warszawy, obok marketu Dino w Andrychowie.

W wyniki wypadku jedna osoba została poszkodowana. Jak informują nas świadkowie - kierująca samochodem opuściła pojazd o własnych siłach. Została przewieziona karetką do szpitala.

Ruch kolejowy na linii kolejowej Bielsko-Biała - Kraków został wstrzymany.

Na miejscu interweniowali strażacy z JRG Andrychów i OSP Andrychów oraz zespół ratownictwa medycznego. Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia. Wstępnie wiadomo, że kierująca nie zatrzymała pojazdu przez znakiem STOP i doszło do zderzenia z nadjeżdżającym pociągiem.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy