reklama
reklama

Zderzenie osobówek. Młoda kobieta ranna

Na sygnale, Wiadomości, 15.08.2018 08:45, PG
Zderzenie osobówek. Młoda kobieta ranna

Jak informuje nas dyżurny PSP w Wadowicach we wtorek (14.08.) około godz. 22:30 w Witanowicach (gmina Tomice) na ul. Krakowskiej doszło do zderzenia czołowo – bocznego dwóch samochodów osobowych volvo i seata.

26 – letnia kobieta została poszkodowana. Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił jej pomocy na miejscu. W akcji brali udział także strażacy i policja.

Jak się dowiadujemy godzinę wcześniej kierowca samochodu osobowego potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Zdarzenie to miało miejsce na ul. Lwowskiej w Wadowicach, w rejonie stacji paliw [na zdjęciu]. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał poszkodowanego do wadowickiego szpitala a policja ustalała przyczyny tego zdarzenia.


foto: PS

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy