reklama

Z hotelu ukradł telewizor, mikrofalówkę i opiekacz

, Na sygnale, Wiadomości, 17.11.2021 15:11,
Wadowiccy kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o kradzieże z hotelu.
Z hotelu ukradł telewizor, mikrofalówkę i opiekacz

Jak informuje policja, na początku października w jednym z hoteli na terenie Wadowic doszło do kradzieży z włamaniem. Sprawca był w posiadaniu kodu wejściowego do budynku. Wykorzystując kod wszedł do środka i z pomieszczenia ogólnodostępnego dla lokatorów ukradł telewizor o wartości około 1500 złotych. Zachęcony pierwszą udaną kradzieżą, sprawca postanowił 18 października wrócić na miejsce przestępstwa. Wówczas wszedł tylnym wejściem i dokonał kradzieży mikrofalówki i opiekacza o łącznej wartości około 750 złotych.

Policjanci z wadowickiej komendy przeanalizowali hotelowy monitoring i sprawdzili listę byłych gości hotelowych którzy znali kod wejściowy. Na tej podstawie wytypowali sprawcę. Początkiem listopada na jednej z wadowickich ulic, zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 21-latek usłyszał dwa zarzuty: kradzieży i kradzieży z włamaniem, do których się przyznał.

Za popełnione przestępstwo, mieszkańcowi Wadowic, grozi kara pozbawienia wolności od roku do l0 lat.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy