reklama

Wypadek w Osieku. Zderzenie samochodu z motocyklem [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 15.05.2022 19:42,
Wypadek w Osieku. Zderzenie samochodu z motocyklem [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W niedzielę (15.05) wieczorem do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym doszło na głównej drodze w Osieku.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze, w tym śmigłowiec LPR. Poszkodowany jest kierowca motocykla.


Jak wstępnie ustalili policjanci 25 – letni mieszkaniec Będzina, kierując samochodem marki BMW podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka na motocyklu marki Suzuki 34 – letniemu mieszkańcowi Sosnowca. W wyniku wypadku motocyklista doznał poważnych obrażeń ciała. Został przetransportowany helikopterem medycznym do szpitala na leczenie.

Jak wynika z informacji uzyskanych od kierowcy bmw przekazał on, że nie zauważył motocyklisty, ponieważ oślepiło go zachodzące słońce. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalą dokładne okoliczności w jakich doszło do tego wypadku drogowego.

Policjanci apelują o zmniejszenie prędkości oraz koncentrację za kierownicą. Brak uwagi, pośpiech czy chwila roztargnienia mogą mieć tragiczne konsekwencje.
foto: oswiecim112.pl i KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy