reklama
reklama

Wypadek podczas wyprzedzania ciągnika [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 18.04.2024 08:11,
Czołowe zderzenie.
Wypadek podczas wyprzedzania ciągnika [AKTUALIZACJA]

W czwartek (18.04) przed 8:00 rano do zderzenia dwóch samochodów doszło na ulicy Kęckie Góry Północne w Kętach. Na miejscu są już służby ratownicze. Wstępnie wiadomo, że jedna osoba wymaga pomocy medycznej.

- W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 32 – letnia mieszkanka Kęt, kierując samochodem marki Volkswagen, podczas wyprzedzania ciągnika rolniczego zjechała na lewy pas, gdzie zderzyła się z samochodem marki Toyota, którym kierował 62 – letni mieszkaniec Kęt. Pogotowie Ratunkowe do szpitala przewiozło kierowcę toyoty. Mężczyzna przechodzi badania - informuenj asp. sztb. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powioatowej Policji w Oświęcimiu.


foto: KPP Oświęcim


foto poniżej: fb / Małopolskie drogi

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy