reklama

Wypadek na Krakowskiej, poszukiwania jednego z uczestników [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 12.07.2020 22:37, DK
Wypadek w Andrychowie.
Wypadek na Krakowskiej, poszukiwania jednego z uczestników [AKTUALIZACJA]
W niedzielę (12.07) po godzinie 22:00 do wypadku doszło w Andrychowie na ulicy Krakowskiej, w rejonie skrzyżowania z Białą Drogą.

Wstępnie wiadomo, że kierujący skuterem, którym jechały dwie osoby, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Jak udało nam się ustalić, jedna z osób jadących skuterem oddaliła się z miejsca zdarzenia. Prowadzone były poszukiwania.

Na miejscu działały służby ratownicze - zespół ratownictwa medycznego, strażacy z JRG Andrychów i OSP Andrychów, a także policja, która ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci ustalili, że kierujący motorowerem był pijany - badanie wykazało 1,7 promila. Policja prowadzi działania mające na celu ustalenia personaliów pasażera.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy