reklama

Wyniki wyborów. Kto został prezydentem? [AKTUALIZACJA]

, Polityka, Wiadomości, 12.07.2020 21:02, red
Kto wygrał? Są pierwsze sondażowe wyniki głosowania.
Wyniki wyborów. Kto został prezydentem? [AKTUALIZACJA]
W niedzielę (12.07) odbyła się druga tura wyborów prezydenckich, w której zmierzyli się Andrzej Duda z Rafałem Trzaskowskim. Głosowanie zostało zakończone o godzinie 21:00.

Kto wygrał wybory? Oficjalne wyniki będą znane prawdopodobnie w poniedziałek lub wtorek. O godzinie 21:00 podane zostały sondażowe wyniki głosowania. Z tych danych wynika, że zwycięzcą jest Andrzej Duda. Różnica jest jednak niewielka, więc sytuacja może się zmieniać w najbliższych godzinach. Margines błędu w tym sondażu to 2%.

Badania exit poll (godz. 21:00):

Andrzej Duda 50,4%
Rafał Trzaskowski 49,6%

Według również wyników sondażowych podanych po północy, A. Duda otrzymał 51% głosów, a R. Trzaskowski - 49%

Wiadomo, że frekwencja była rekordowa - z sondażu wynika, że wyniosła aż 68,9%.

Poniżej frekwencja w gminach naszego regionu podana przez Państwową Komisję Wyborczą z godziny 17:00

Powiat wadowicki

Powiat oświęcimski
Powiat suski
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kaczor, 13.07.2020 00:24

Romek vel xpek gratuluje p. Rafałowi że w stawce dwóch był drugi??? Mimo że p. Rafał przeciwko sobie miał tvp a za sobą TVN, 90 gazet i 90 procent portali??? swoją drogą jeśli potwierdzi się i p. Duda wygra szczególne w naszej gminie i w Wieprzu to powinien przysłać kwiaty dla jednego redaktora z mamnewsa jaki robił za lokalny TVN i fakt w jednym :) takiego przegięcia jak zrobił ten niby redaktor w Wieprzu to długo ludzie nie zapomną :)

KochamTuska, 12.07.2020 22:30

Brawo Władysław Kosiniak-Kamysz

xpek, 12.07.2020 21:44

brawi Rafał Trzaskowski