reklama

Karta do głosowania bez pieczęci. Tak nie powinno być!

, Polityka, Wiadomości, 12.07.2020 11:22, red
Wyborcza niedziela.
Karta do głosowania bez pieczęci. Tak nie powinno być!

W niedzielę (12.07) do godziny 21:00 trwa głosowanie we drugiej turze wyborów prezydenckich. Kandydatów jest dwóch: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

Zdarzają się nieprawidłowości. W jednej z komisji wyborczych w Wadowicach mieszkaniec Wadowic otrzymał kartę do głosowania bez pieczęci obwodowej komisji wyborczej. Tymczasem karta powinna być ostemplowana pieczęcią obwodowej komisji wyborczej oraz mieć wydrukowany odcisk pieczęci Państwowej Komisji Wyborczej.

- UWAGA!!! W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Wadowicach otrzymałem nieopieczętowaną kartę do głosowania!!! To jest niedopuszczalne!!! Taki głos może być nieważny lub według uznania Komisji opieczętowany i uznany za ważny!!! Zwracajcie proszę uwagę na pieczęci. Powinny być dwie. Pierwsza Obwodowej Komisji Wyborczej, a druga Państwowej Komisji Wyborczej - informuje nas pan Tomasz.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Starybrat, 12.07.2020 10:55

Oby się nie okazało, że w wyniku zaniedbań w pracy komisji i nadzoru nad jej pracą przewodniczącego komisji będzie dużo głosów nieważnych.