reklama
reklama

Wymuszenie pierwszeństwa na krajówce, nagranie trafiło do policji

Na sygnale, Wiadomości, 27.03.2024 09:34,
Kierowca dostał 1300 zł mandatu i 10 punktów karnych.
Wymuszenie pierwszeństwa na krajówce, nagranie trafiło do policji
Coraz więcej kierowców posiada rejestratory wideo w swoich samochodach i nie waha się ich użyć. Widząc brawurową jazdę na granicy życia i śmierci, bądź zwykłe cwaniactwo, kierowcy coraz częściej reagują i wysyłają dowody takich zachowań do jednostek Policji.

Tak było kilka dni temu. Na przesłanym policji filmie, został zarejestrowany samochód marki AUDI, który w Zembrzycach na drodze wojewódzkiej nie zatrzymał się w związku ze znakiem B-20 ,,stop’’, i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu pojazdem drogą krajową K28.


- Prowadzący sprawę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej ustalili, że za kierownicą pojazdu siedział 27-letni mieszkaniec powiatu olkuskiego. Mężczyzna złamał przepisy ruchu drogowego i został ukarany 1300 zł mandatem karnym, a także do jego konta dopisano 10 punktów karnych - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.

Elektroniczna skrzynka ,,Stop agresji drogowej” pozwala każdemu, kto zarejestrował rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poinformować o tym policjantów. Małopolska policja informuje, że skrzynka funkcjonuje już kilka lat i cieszy się niesłabnącym, a wręcz coraz większym zainteresowaniem: [email protected]

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy