reklama

W weekend spokojnie na drogach powiatu wadowickiego

Na sygnale, Wiadomości, 11.01.2021 09:15, PG
Doszło tylko do kilku zdarzeń drogowych.
W weekend spokojnie na drogach powiatu wadowickiego

Ostatni weekend przebiegł spokojnie. Z policyjnych informacji wynika, że w sobotę i niedzielę doszło tylko do czterech kolizji drogowych na terenie powiatu wadowickiego.

W sobotę (09.01.) około południa w Wadowicach na ul. Konstytucji 3 Maja kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej renault jadącej prawidłowo, czym doprowadził do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca kolizji ukarany mandatem.

Z kolei przed 16 na ul. 1 Maja w Andrychowie kierująca fiatem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki volvo i doprowadziła do zderzenia. Kierująca została ukarana mandatem.

Natomiast na placu Mickiewicza w Andrychowie nieustalony kierujący, nieustalonym samochodem doprowadził do uszkodzenia pojazdu marki seat, powodując zgniecenie oraz porysowanie samochodu. Po wszystkim oddalił się z miejsca zdarzenia.

W niedzielę (10.01.) w miejscowości Półwieś jeden z samochodów zderzył się z sarną.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy