reklama

W nocy strażacy gasili pożar zakładu stolarskiego [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 02.05.2022 07:05,
W akcji gaśniczej brali udział strażacy z trzech jednostek.
W nocy strażacy gasili pożar zakładu stolarskiego [AKTUALIZACJA]

W poniedziałek (2.05) przed trzecią w nocy syreny alarmowe rozległy się w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej. W miejscowości Brody doszło do pożaru w zakładzie stolarskim.

W akcji gaśniczej brali udział strażacy z OASP Brody, OSP Kalwaria Zebrzydowska oraz JRG Wadowice. Pożar został szybko ugaszony.

- Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, wprowadzenie do budynku roty wyposażonej w aparaty ochrony dróg oddechowych oraz ugaszenie pożaru - informują strażacy z OSP Brody.

Trwa szacowanie strat i ustalanie przyczyn pożaru. Niewykluczone, że było to podpalenie. Kamera monitoringu zarejestrowała osobę, które poruszała się w rejonie budynku tuż przed pożarem. Wstępnie przypuszcza się, że ktoś wrzucił do budynku pojemnik z łatwopalną substancja, ponieważ wybita była szyba w jednym z okien. Straty oszacowano wstępnie na ponad 100 tys. zł.

foto: OSP Kalwaria Zebrzydowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy