reklama
reklama

W lutym ukradła futro w hotelu, myślała że wszyscy już o tym zapomnieli...

Na sygnale, Wiadomości, 13.05.2024 09:44,
Kilka dni temu policjanci odwiedzili 37-letnią andrychowiankę w jej miejscu zamieszkania. Myślała, że o kradzieży już wszyscy dawno zapomnieli i nikt nie będzie szukał skradzionego mienia.
W lutym ukradła futro w hotelu, myślała że wszyscy już o tym zapomnieli...
W lutym tego roku Komisariat Policji w Andrychowie został powiadomiony o kradzieży, do której miało dojść na terenie jednego z hoteli w gminie Andrychów.


Jak ustalili policjanci, pokrzywdzona przebywała w hotelu na rodzinnej uroczystości. Kiedy chciała wracać do domu, okazało się, że nie ma jej odzienia wierzchniego.

- W trakcie wstępnych czynności, na podstawie nagrań monitoringu, funkcjonariusze ustalili, że w kurtce należącej do zgłaszającej wyszła inna kobieta. Niestety nikt jej nie znał i nie udało się ustalić jej tożsamości. Zaangażowani w sprawę policjanci pionu kryminalnego wytypowali osobę odpowiedzialną za kradzież. Ponadto ustalili, że jest ona w dalszym ciągu w posiadaniu skradzionego futra - informuje st. asp. Agnieszka Petek, rzecznik KOmendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Kilka dni temu policjanci odwiedzili 37-letnią andrychowiankę w jej miejscu zamieszkania. Kobieta była zaskoczona wizytą funkcjonariuszy i obrotem sprawy. Myślała, że o kradzieży już wszyscy dawno zapomnieli i nikt nie będzie szukał skradzionego mienia. Jednak okazało się inaczej. Skradzione futro policjanci znaleźli w szafie u podejrzanej, które następnie zabezpieczyli. W piątek (10 maja), śledczy przedstawili 37-latce zarzut kradzieży, do którego się przyznała i złożyła wyjaśnienia na tę okoliczność.

Kodeks karny za popełnione przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy