reklama

W lesie znaleziono ciało zaginionej kobiety

Na sygnale, Wiadomości, 28.11.2023 13:05,
44-letnia kobieta zmarła z wychłodzenia.
W lesie znaleziono ciało zaginionej kobiety
Tragiczny finał poszukiwań zaginionej mieszkanki Barwałdu Średniego. Policja informuje, że we wtorek (28.11) rano 44-letnia kobieta wyszła z miejsca zamieszkania, a jej ubiór był nieadekwatny do sytuacji pogodowej. Wkrótce wszczęto poszukiwania zagnionej. Niestety, we wtorek przed południem ciało mieszkanki znaleziono w terenie leśnym w Barwałdzie Średnim.

- Decyzją prokuratora ciało zmarłej zostało przekazane rodzinie - informuje st. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

To już drugie w tym tygodniu poszukiwania zaginionej osoby w tych okolicach. W poniedziałek zgłoszono zaginięcie mieszkańca gminy Kalwaria Zebrzydowska. Został odnaleziony cały i zdrowy w Skawinkach w gminie Lanckorona.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy