Uwaga na drogach, synoptycy wydali ostrzeżenie [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 21.01.2018 08:30, red
Synoptycy wydali ostrzeżenie o opadach śniegu w Małopolsce, zwłaszcza w górach i rejonach podgórskich.
Uwaga na drogach, synoptycy wydali ostrzeżenie [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W niedzielę może spać trochę śniegu. - Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu o natężeniu umiarkowanym powodujących przyrost pokrywy śnieżnej w rejonach podgórskich i górach od 15 cm do 20 cm. - czytamy w informacji z IMGW Kraków.

Tak będzie do poniedziałkowego poranka.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę. W ostatnich dniach dużo jest kolizji i wypadków drogowych. Trzeba uważać zwłaszcza na słabo odśnieżonych drogach w górach.

W niedzielę około godz. 13:00 do kolizji doszło na granicy Andrychowa z Roczynami. Na łuku drogi zderzyły się tam dwa samochody. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
foto: Czytelnik

A tak było w sobotę przy ul. Jodłowej w Targanicach, gdzie samochód osobowy dosłownie ześlizgnął się z drogi. - Występowało zagrożenie osunięciem się pojazdu do wąwozu - informują strażacy z OSP Targanice Górnej, którzy razem ze strażakami z JRG Andrychów pomogli kierowcy wyjść z opresji.

foto: OSP Targanice Górne


AKTUALIZACJA: 14:00

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

xpek, 22.01.2018 12:44

Kiedyś to były zimy a teraz to jakaś pseudozima